Rimvydas Širvinskas-Makalius kelionėse neišvengė egzotiškų patiekalų: „Tai buvo baisu“

Rimvydas Širvinskas-Makalius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-07 13:06
Rimvydas Širvinskas-Makalius savo gyvenimo be kelionių jau nebeįsivaizduoja. Tūkstančiai kilometrų, begalės skrydžių, įvairios kultūros ir jų maistas – toks yra vaikino tempas. Norėdamas atsikvėpti ir pasidalinti savo nuotykiais, keliautojas apsilankė kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, kur pasakojo ne tik apie savo karjeros pradžią ir aistrą neeilinei profesijai, bet ir apie keisčiausius ragautus kitų šalių virtuvės patiekalus bei potyrius.

Šeštadienį TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalios šefės Ilonos Juciūtės patarimus, kaip paruošti gardų maistą, bet ir išgirs nuolatos įvairiausius pasaulio kampelius lankančio R. Širvinsko-Makaliaus interviu.

Televizijos žiūrovams žinomas vyras pasakos, kad meilę kelionėms pajautė dar būdamas visai jaunas, o vėliau ši meilė tapo jo gyvenimo dalimi. „Man visada patiko kelionių užkulisiai ir aš pradėjau domėtis viskuo, kas yra kelionių viduje, kaip jos yra sudaromos“, – pasakos R. Širvinskas-Makalius.

Kulinarinėje laidoje apsilankęs keliautojas kalbės ir apie egzotiškose šalyse išbandytus skonius, kurie – ne visuomet tik malonūs. „Filipinuose teko valgyti baltąjį medžio kirminą. Aš jį valgiau acte išmirkytą, paragavau, net nenorėjau suprasti skonio. Tai buvo kažkas keisto, kažkas baisaus“, – tikino keliautojas. - Nors ir žinau, kad labai svarbu yra pažinti šalį per skrandį, bet aš labai bijau išbandyti virtuvę, nes gali tekti savo atostogų dalį praleisti kaip nors negerai“.

R. Širvinskas-Makalius prisimins neišvengęs ir netikrų draugysčių su naudos siekusiais žmonėmis. „Turėjau anksčiau problemą su vienadieniais draugais, kurie įsisiūbavus mano verslui norėjo susipažinti. Dabar bendrauju su tais žmonėmis, su kuriais susipažinau dar prieš visą Makaliaus erą“, –laidos žiūrovams sakys žinomas vyras.

Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomas keliautojas kalbės ne tik apie ragautus valgius, bet ir pasidalins patarimais keliaujantiems. Vienas jų – santykių išbandymas poroms: „Dažnai poroms rekomenduoju išvažiuoti į keliones, nes kelionių metu atsiskleidžia ne tik teigiami, bet ir neigiami faktai apie žmogų bei būdo savybės.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai