Rimas Kurtinaitis po kelių dešimtmečių draugystės susituokė su širdies drauge Skirmante

Rimas Kurtinaitis ir Skirmantė Žukauskienė / D.Mataičio ir J.Kalinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-02 09:30
Legendinis krepšininkas, dabar krepšinio treneriu dirbantis Rimas Kurtinaitis (56) žengė svarbų gyvenimo žingsnį – susituokė su ilgamete mylimąja Skirmante Žukauskiene (59), praneša Žmonės.lt.

Pora meilę ir ištikimybę vienas kitam prisiekė paskutinę vasaros dieną. R.Kurtinaičiui „taip“ ištarusi Skirmantė pasirinko vyro pavardę ir nuo šiol bus Kurtinaitienė.

Naurimo Zavecko nuotr.
Naurimo Zavecko nuotr.

Garsaus krepšinio trenerio vestuvės buvo itin laikomos paslaptyje. Apie tai, kad apsisprendė įsipareigoti vienas kitam, ir Rimas, ir Skirmantė papasakojo tik labai siauram artimųjų ratui.

Po tuoktuvių ceremonijos Kurtinaičiai, vengdami viešumo, nuvyko į bendrus namus Panemunėje. Šventiškai pasipuošę jie išsiruošė į puotos vietą svetingumo komplekse „Monte Pacis“, Pažaislyje.

Žmonės.lt žiniomis, šios kauniečių mėgstamos vietos personalas nebuvo informuotas apie tai, kad rezervuotoje banketinėje salėje vyks vestuvių vakarienė.

Iš anksto pranešta tik tai, kad apie 20 asmenų kompanija švęs gimtadienį. Rezervacija atlikta neminint tikrųjų vakarienės kaltininkų pavardžių.

Naurimo Zavecko nuotr.
Naurimo Zavecko nuotr.

Nei papuošti salės aplinkos, nei iš anksto pagaminti valgių neprašyta – vestuvių dalyviai vaišinosi į meniu įtrauktais šaltais ir karštais patiekalais.

Tarp atėjusiųjų pasveikinti jaunavedžių buvo ir „Žalgiryje“ žaidęs Darius Lukminas.

Jaunavedžiams ir jų artimiesiems vakarienės metu skambėjo gyva saksofono muzika ir dainos. Pora sulaukė ir netikėto sveikinimo – jiems grojo specialiai atvykęs akordeonistas.

Banketinėje salėje Kurtinaičiai ir jų svarbios šventės svečiai vakarojo iki 22.30 val.

Draugystė tęsiasi kelis dešimtmečius

Tiek Rimui, tiek Skirmantei ši santuoka – antroji. R.Kurtinaitis iš pirmojo ryšio turi sūnų ir dukrą, o Skirmantė – dukrą.

Žmonės.lt žiniomis, pora susipažino 1990-aisiais vieno krepšininkams skirto vakarėlio metu – jame dalyvavo ir Skirmantė. Nesugebėjęs išlikti abejingas dailiai moteriai (Skirmantė jaunystėje ragavo ir modelio duonos – red.) sportininkas užmezgė su ja romaną. Apie tai, kad yra pasimetęs tarp dviejų mylimų moterų R.Kurtinaitis žiniasklaidai yra ne kartą pasakojęs.

Naurimo Zavecko nuotr.
Naurimo Zavecko nuotr.

Su pirmąja žmona R.Kurtinaitis išsiskyrė 2010-aisiais, tačiau įteisinti naujos šeimos krepšinio treneris keletą metų neskubėjo.

R.Kurtinaitis naujame sezone dirbs Italijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiame krepšinio klube – tapo Kantu „Pallacanestro“ treneriu.

S.Kurtinaitienė, Žmonės.lt žiniomis, pastaruoju metu užsiimdavo smulkiuoju drabužių prekybos verslu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama