Rimanto Kaukėno komandos „Aplenkime vėžį“ ir grožio centro masažuotojų pagalba sergantiems vaikams

Danske bėgimas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-08 11:16
Rugsėjo 10 d. Vilniuje vyks vienas didžiausių sporto renginių – „Danske Bank“ Vilniaus bėgimo maratonas. Žinomas krepšininkas Rimantas Kaukėnas ir jo fondas kasmet kviečia sportininkus dalyvauti bėgimo maratone ir taip prisidėti prie pagalbos sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Jau trečius metus iš eilės Rimanto Kaukėno komanda „Aplenkime vėžį“ bendradarbiauja kartu su grožio centru „Megami“ ir kviečia masažuotojus bei kineziterapeutus prisidėti prie gerumo akcijos. Kasmet vis naujai pasipildantis masažuotojų ir kineziterapeutų būrys „Danske Bank“ maratone masažuoja sportininkus, o surinktos lėšos yra skiriamos sunkiai sergančių vaikų gydymui. Rimanto Kaukėno komanda „Aplenkime vėžį“ Vilniaus maratone dalyvauja ne vienerius metus. Taip yra galimybė surinkti bent šiek tiek lėšų sergantiems vaikams ir būdas atkreipti visuomenės dėmesį į itin opias jų problemas.

Mano draugystė su Rimantu Kaukėnu prasidėjo nuo savanoriavimo jo fonde. Labai norėjosi prisidėti prie savanoriavimo ir vieno berniuko dėka, kuriam tuo metu labai reikėjo pagalbos, taip atradau Rimanto Kaukėno fondą ir įsitraukiau į savanoriavimo veiklą ir tuo labai džiaugiuosi, – sako „Megami“ vadovė Diana Bekasėnė. Kadangi Diana masažuotojų komandas Vilniaus maratonui renka ne pirmus metus, kilo mintis padaryti bendrą projektą ir su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Tad kartu bendradarbiaujame jau treti metai, kviesdami prie gerumo akcijos prisijungti ir masažo meistrus. Šiais metais mūsų kineziterapeutų komanda yra išties stulbinamai didelė. Net uždarius masažuotojų registraciją, vis dar specialistai prašosi patekti į Rimanto Kaukėno fondą, kad turėtų galimybę prisidėti prie gerumo akcijos bėgimo maratone. Maratono sportininkų lauks masažuotojai, kineziterapeutai ir sporto specialistai, kurie atliks sportinius, klasikinius masažus, manualiją bei kineziterapinius pratimus.

Rimanto Kaukėno fondas džiaugiasi, kad šiais metais prie komandos „Aplenkime vėžį“ prisijungė gausus būrys sportininkų! Renginio dieną sportininkų lauks gausus masažuotojų būrys, taip pat svečius užkandžiais vaišins „Chef2 Food House bei bus galima įsigyti fondo atributikos ir taip aukoti vaikučiams.

„Esame labai laimingi, kad turime galimybę dirbti kartu su visa „Megami“ komanda. Kartu mes nuveikiame tikrai daug gražių darbų ir visa tai tik dėl sunkiai sergančių vaikų, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos. Jau kelerius metus iš eilės mūsų paramos grupė ir „Megami“ suburia kineziterapeutų – masažuotojų komandą, kuri mums padeda rinkti aukas „Danske Bank Vilniaus maratono“ metu, padeda žmonėms pasiruošti ilgoms bėgimo distancijoms ir atgauti jėgas po jų. Nuoširdžiai dėkojame Dianai Bekasėnei už operatyvumą organizuojant masažuotojų komandą. Esame maloniai nustebinti tokia gausia savanorių komanda. Ačiū Jums už tai, kad tiesiogiai prisidedate prie mažųjų ligoniukų gerovės“, – dėkoja paramos grupės įkūrėjas Rimantas Kaukėnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai