Rima Petrauskytė džiaugiasi – artimų žmonių rate gimė kūrinys: jūra, vaikai ir natūralus grožis

Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Rokas Laureckis / Stop kadras iš naujo vaizdo klipo „Nusinešk mane“/ Andriaus Kundroto nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rima Petrauskytė-Paulauskienė kartu su grupe „Man-go“ ir grupės „Pikaso" vaikinais pristato Edgaro Lubio jiems parašytą dainą „Nusinešk mane“. Praėjusią vasarą ištekėjusi moteris sako, kad dabar kaip niekada jai lengva pajusti jūros alsavimą.

Kadangi dainą parašęs E. Lubys – klaipėdietis, anot Rimos, jis labai lengvai perteikė prie jūros gyvenančių žmonių jausmus.

„Edgaras labai jautriai ir tiksliai sugebėjo apsakyti „jūrines” emocijas. Juk mes klaipėdiečiai, priklausomai nuo vėjo stiprumo ir krypties, beveik kiekvieną dieną galime jausti jūros alsavimą“, – pasakojo dainininkė.

Dainos „Nusinešk mane“ vaizdo klipas buvo filmuojamas kelias dienas. Vieną dieną Rima filmavosi su „Pikaso“ nariu Roku. Kita diena buvo skirta linksmybėms – vaikučių filmavimui.

Rima Petrauskytė ir Rokas Laureckis / Stop kadras iš vaizdo klipo
Stop kadras iš vaizdo klipo „Nusinešk mane“

„Tai jau trečias mano darbinis potyris su šaunia Vilmos Zalanskaitės komanda. Pirmas – vaizdo klipas „Gal per ilgai”, antras malonus bendradarbiavimas, kai Vilmai buvo patikėtas mano vestuvių filmavimas ir filmo kūrimas. Ir paskutinis – „Nusinešk mane” vaizdo klipas.

R. Petrauskytė džiaugiasi, kad filmavimas vyko kaip namuose, ji jautėsi nuostabiai būdama artimų žmonių rate.

Skaitykite daugiau