Rima Olberkytė-Stankus ir „Trys seserys“ turi džiugių naujienų Panevėžio moterims

Rima Olberkytė-Stankus / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-07 13:18
Net 28 tūkstančius Lietuvos moterų mūsų šalyje ir pasaulyje vienijantis projektas „Trys seserys“ duris atvers ir Panevėžyje, neseniai rekonstruotame ir iš pagrindų atnaujintame prekybos centre RYO. Panevėžys yra trečiasis šalies miestas, kuriame seserys apsistos ilgam – šiuo metu projektas veikia Vilniuje ir Klaipėdoje.

„Per šias Kalėdas jau skaičiuosime šimtąjį nemokamą seminarą Lietuvos moterims – jais iki šiol džiaugėsi Vilniaus, Klaipėdos, Rokiškio, Ukmergės, Šakių, Marijampolės ir Vilkaviškio moterys. Pavasarį nemokamų seminarų programa startuos ir Panevėžyje, – sako projekto kūrėja Rima Olberkytė-Stankus. – Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su prekybos centru RYO, kuriame netrukus pradės veikti paramos moterims erdvė. Nedidukė, tačiau galinti labai daug – įsigiję joje siūlomų prekių, kiekvienas prisidės prie moterims.“

Jau lapkričio RYO bus galima įsigyti specialius labdaros suvenyrus – rašiklius, puodelius, termo ir laikmenas, už kuriuos visos surinktos lėšos bus skirtos Panevėžio moterims – nemokamiems seminarams organizuoti. Kiek panevėžietės sukaups seminarų, paaiškės antrojo „Trijų seserų“ gimtadienio metu. Pirmojo projekto gimtadienio proga net trisdešimt nemokamų seminarų buvo padovanota Rokiškio krašto moterims.

Šio projekto, be Panevėžio moterų, laukia dar šeši Lietuvos miestai, taip pat užsienyje gyvenančios lietuvės. Jį ypač palaiko ir garsios šalies moterys, kurios dosniai aukoja projektui: Viktorija Jakučinskaitė, Beata Nicholson, Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Elvyra Monginienė, Daina Bosas, Kristina Kaikarienė, Jurgita Lukauskienė, Diana Vapsvė, Julia Janus, Lavija Šurnaitė ir kitos. Tarp garsiausių šalies moterų, prisijungusių prie projekto, ir panevėžietė modelis tituluota gražuolė Simona Burbaitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Tokie projektai kaip šis yra būtini – jie mus vienija kaip moteris, skatina moterišką solidarumą, kurio taip trūksta. Tai puiki iniciatyva moterims palaikyti viena kitą. Projekte „Trys seserys“ pati atradau nuostabias moteris, kurios tapo ne tik mano draugėmis bet ir įkvėpėjomis. Mylėkime viena kitą!“, – sako S.Burbaitė.

Projektas „Trys seserys“ šiandien subūrė bene didžiausią ir profesionaliausią komandą Lietuvoje: psichologių, koučerių, NLP, juoko jogos ir pasitikėjimo savimi trenerių, aromaterapeučių, meno terapijos atstovių, rebrefingo ir sveikos gyvensenos profesionalių. Visą informaciją apie projektą ir būsimus seminarus Panevėžio moterims bus galima rasti RYO infocentre. Seminaruose laukiamos visos moterys, šie ypač vertingi seminarai joms nieko nekainuos.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai