Rihannos širdis užimta: jau kelis mėnesius ji slapta susitikinėja su reperiu Drake'u

Rihanna ir Drake'as (2011 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-06 14:20
Gandų apie Rihannos (28 m.) ir Drake'o (29 m.) romaną sklando jau senokai, tačiau dabar aiškėja, kad tokios kalbos buvo tikrai ne be pagrindo – „People“ žiniomis, jiedu slapta susitikinėja jau „ne vieną mėnesį“.

Rihanna ir Drake'as jau daug metų yra geri draugai ir ne vieną kartą bendradarbiavo kurdami muziką, tačiau ilgainiui draugiški santykiai peraugo į romantiškus.

Šią savaitę per Rihannos gastrolių „Anti World Tour“ koncertą Los Andžele Drake'as pasirodė ant scenos kartu atlikti bendrą jų hitą „Work“ ir jų tarpusavio simpatija buvo akivaizdi.

Po koncerto jiedu patraukė į garsenybių pamėgtą naktinį klubą „The Nice Guy“, kur, liudininkų teigimu, „kartu šoko visą naktį“ ir „vienas su kitu elgėsi labai meiliai“.

Rihanna vasario mėnesį vienoje pokalbių laidoje tvirtino esanti vieniša, tačiau „People“ šaltinių žiniomis, garsūs dainininkai tyčia slėpė savo santykius.

„Jie laikė tai paslaptyje, nes šį kartą nori, kad viskas klostytųsi gerai ir jų santykiai išliktų privatūs“, – sakė gerai informuotas šaltinis.

Dar šią savaitę pats Drake'as vienoje radijo laidoje mįslingai kalbėjo apie savo ir Rihannos santykius, kas tik dar labiau paskatino kalbas apie jų romaną: „Tarp mūsų yra tikra jėga, mes kartu sukuriame puikią muziką. Manau, kad būtent tarp mūsų esanti chemija mūsų įrašus padaro geresniais.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai