Rihanna pristato biografinę fotografijų knygą: riboto leidimo tiražai jau beveik išparduoti

Rihanna surengė labdaros pokylį „Diamond Ball“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 13:01
Atlikėjos Rihannos palikimas netrukus bus sudėtas į biografinę fotografijų knygą, praneša užsienio žiniasklaida. Elementariausiu pavadinimu „Rihanna“ išleistas kūrinys gerbėjams leis iš arčiau pažvelgti į žinomos moters gyvenimą.

500 puslapių knygoje apie Rihannos gyvenimą, jos karjerą ne tik muzikos industrijoje, bet ir verslo pasaulyje, kiekvienas ras net 1000 įvairiausių fotografijų.

Rihanna surengė labdaros pokylį „Diamond Ball“ / „Scanpix“ nuotr.
Rihanna surengė labdaros pokylį „Diamond Ball“ / „Scanpix“ nuotr.

„Esu nepaprastai laiminga galėdama su visais pasidalyti šia neįkainojama nuotraukų kolekcija. Taip pat dėkoju talentingiems kūrėjams, kurie bendradarbiavo su manimi, kol galiausiai visos svajonės virto realybe. Penkerius metus aš nuosekliai dirbau prie šios knygos, todėl esu tikrai laiminga, kad pagaliau ji pasieks mano gerbėjus visame pasaulyje“, – pranešime spaudai sakė Rihanna.

Fotografijų knygos prekybos vietose pasirodys spalį, nuo 24 d. visi norintys ją galės įsigyti už 150 JAV dolerių. Rihanna su „The Haas Brothers“ taip pat pažadėjo ir tris riboto leidimo knygos versijas. „This Sh- is Heavy“ knyga, kurią leidžia „The Fenty x Phaidon“ pasirodys spalio 10 d. ir kainuos 175 JAV dolerių, „The Luxury Supreme“ leidimo kūrinys visiems jį norintiems įsigyti atsieis 5500 JAV dolerių ir pasirodys lapkričio 20-ąją. Tuo tarpu trečiasis ribotas leidimas „Stoner“ – jau išparduotas.

Rihanna
Rihanna

Primename, kad Rihanna armiją sekėjų socialiniuose tinkluose (vien instagrame – daugiau, nei 60 mln.) užsidirbo ne tik dėl muzikos, dainininkės bendros kolekcijos su „Puma“ sporto prekių ženklu „Fenty x Puma“ buvo itin sėkmingos.

Pirmoji sportinių batelių kolekcija dingo iš interneto per tris valandas – ir tai buvo tik išankstiniai užsakymai. „Fenty x Puma“ kolekcijos, kaip ir paskutinioji, buvo pristatytos Niujorko ir Paryžiaus mados savaitėse, o pati dainininkė sakė, kad mada visada buvusi jos gynybos mechanizmas. 

O rugsėjį Niujorko mados savaitės metu įvyko naujausios atlikėjos Rihannos apatinių drabužių kolekcijos „Savage X Fenty“ pristatymas.

Temos:

Rihanna Muzika

Naujausi straipsniai