Rihanna nuvylė gerbėjus Singapūre: ji dainavo pagal fonogramą, nes buvo apkvaitusi nuo marihuanos

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-24 09:01
Rihanna yra liaupsinama kaip viena geriausių atlikėjų, rengiančių įspūdingus gyvus pasirodymus. Būtent tokio šou ir laukė jos gerbėjai Singapūre, tačiau ten ant scenos dainininkė lipo per daug apkvaitusi nuo marihuanos, todėl visas dainas atliko pagal fonogramą.

Kaip praneša „Radar Online“, sekmadienį į Rihannos koncertą susirinkę gerbėjai buvo pasipiktinę nepagarbiu ir neprofesionaliu dainininkės elgesiu. Gerbėjai skundėsi, kad jų dievaitė tik žiopčiojo į mikrofoną, negana to, dar buvo akivaizdžiai apkvaitusi.

25-erių Rihanna jau anksčiau sulaukė kritikos, kad jos šou vis prastėja, o vieno muzikos festivalio, vykusio praėjusią liepą, organizatoriai buvo priversti aiškintis dėl nekokybiško kviestinės žvaigždės pasirodymo. Tada organizatoriai bandė teisinti dainininkę, esą taip energingai judanti ir šokanti atlikėja negali tuo pačiu dar ir gyvai dainuoti.

Visai neseniai viena geriausių Rihannos draugių dainininkė Katy Perry duodama interviu žurnalui „Elle“ atskleidė viešą paslaptį – Rihannos pomėgį svaigintis.

„Rihanna visada atrodo tokia žvali ir mane verčia galvoti: kaip tau tai pavyksta? Juk mes visi žinome, kiek daug žolės tu rūkai! Ir dar visai nemiegi, nes ketvirtą valandą ryto tave galima rasti „Instagram“! – žurnalui kalbėjo dainininkė. – Aš išsiaiškinsiu jos paslaptį ir jums pasakysiu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai