Rihanna naktiniame klube pastebėta bučiuojanti buvusį vaikiną Drake'ą

Rihanna / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-11 17:25
Popmuzikos žvaigždė Rihanna viešai pademonstravo, kad Drake'as tikrai yra jos vaikinas, – ji pirmadienį nesislapstydama bučiavo jį viename Londono naktiniame klube.

„Diamonds“ atlikėja ir reperis pastarosiomis savaitėmis kurstė gandus, kad yra pora, nes kelis kartus pasirodė kartu, pavyzdžiui, praėjusią savaitę vakarieniavo Amsterdame, linksminosi klube „Soixante Dix Neuf“ Paryžiuje ir valgė Londono restorane „Nobu“.

Dabar atrodo, kad abi žvaigždės patvirtino savo santykius: aistringu bučiniu pirmadienio vakarą Londono klube „Cirque Le Soir“.

Vienas liudininkas pasakojo: „Tikrai nebėra jokių abejonių dėl jų romano. Rihanna ir Drake'as visą vakarą praleido su liežuviais vienas kito gerklėse ir, regis, nesijaudino, kad tai mato visi“.

Pora į klubą atvyko peržiūrėti stulbinančių numerių, kurie bus įtraukti į 500 tūkst. svarų atsiėjusią „Cirque Le Soir“ programą „Frat Party“, skirtą klubo ketvirtosioms metinėms kitą savaitę.

Jiedu išplėstomis akimis pasižiūrėjo virtinę numerių, tarp jų – klouno pupelių pilnoje vonioje, akrobatų ir transvestito. Programos tema yra amerikietiškas vakarėlis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai