Ricky Martino ir Jwano Yosefo šeimą papildė dar vienas šeimos narys – dukra

Ricky Martinas ir Jwanas Yosefas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-01 13:55
Naujųjų metų išvakarėse dainininkas Ricky Martinas su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – jų šeima pagausėjo. Kartu su mylimuoju, Jwanu Yosefu, pora sūpuoja dukrą.

47-erių Ricky socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo itin miela mažosios šeimos narės fotografija – joje matosi kaip laimingi vyrai laiko mažylės rankytes.

„Mes esame labai laimingi, galėdami pranešti, jog tapome nuostabios ir sveikos mergaitės, Lucia Martin-Yosef, tėvais,“ – džiaugsmu dalijosi Ricky savo paskyroje.

„Tai buvo nepakartojamas laikas mums visiems ir mes nekantravome kuo greičiau pasimatyti su mažyle. Tiek aš su Yosefu, tiek ir mūsų sūnūs, iškart įsimylėjome Lucia,“- rašė dar kartą tėčiu tapęs Ricky.

Dainininkas tikino, kad visa jų šeima yra kupina džiaugsmo ir pilnatvės, o Lucia – geriausia gyvenimo dovana.

„Negalėjome pradėti 2019-ųjų metų geresne dovana,“ – rašė Ricky Martinas.

Ricky Martinas augina du sūnus - dvynius jam pagimdė surogatinė motina / „Scanpix“ nuotr.
Ricky Martinas augina du sūnus - dvynius jam pagimdė surogatinė motina / „Scanpix“ nuotr.

Ricky Martinas su mylimuoju Jwanu Yosefu kartu auginu du sūnus: Matteo ir Valentino. Ricky yra pasakojęs, kad surogatinei savo vaikų mamai yra beprotiškai dėkingas: „Aš pamačiau nuotrauką ir pasakiau: kas ši angeliško ir skaistaus grožio moteris?“ Tiesa, dainininkas atsisako vartoti terminą „surogatinė“, nes teigia nenuomojęs moters gimdos, o tik ją pasiskolinęs.

„Dėl moters, kuri padėjo mano vaikams atsirasti šiame pasaulyje, aš galėčiau paaukoti gyvybę“, – atvirai žurnalui pasakojo dainininkas.

Ricky Martinas su sūnumis Matteo ir Valentino / AOP nuotr.
Ricky Martinas su sūnumis Matteo ir Valentino / AOP nuotr.

Pora praėjusių metų sausį pranešė, kad sumainė žiedus. „Mes apsikeitėme pasižadėjimais ir pasirašėme visus popierius, kuriuos reikia, ir viską padarėme“, – teigė Ricky ir pridūrė, kad jaučiasi nuostabiai. „Negaliu jo pristatinėti kaip savo sužadėtinio. Jis man vyras. Jis mano žmogus.“

Dainininkas su menininku susipažino per instagramą prieš trejus metus. Prieš pusantrų metų jie pirmąkart pasirodė kaip pora ant raudonojo kilimo Brazilijoje, „amfAR Inspiration Gala“ renginyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai