Ricky Martinas atviras – dvyniams tenka aiškinti apie du tėčius

Ricky Martinas augina du sūnus - dvynius jam pagimdė surogatinė motina / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-13 12:57
Slapta įteisinęs savo santuoką su menininku Jwanu Yosefu atlikėjas Ricky Martinas žurnalui „Out“ atvirai papasakojo apie savo vaikų auklėjimą. Žvaigždei atsibodo tie patys klausimai ir visų nuostaba, kaip galima paaiškinti dvyniams, jog jie turi du tėčius...

„Turiu misiją – priversti pasaulį pažvelgti į mano šeimą ir pasakyti: Nieko čia blogo nėra, viskas normalu“, – leidiniui „Out“ pasakojo Ricky Martinas.

Dvynukus Matteo Martiną ir Valentino Martiną auginantys Jwanas Yosefas ir Ricky Martinas daro viską, kad vaikams nekiltų jokių blogų minčių.

„Dvyniai dažnai klausia apie du tėčius ir aš jiems aiškinu, kad mes esame dalis modernios šeimos. Tai gražus ne tik meilės, bet ir laisvės jausmas“, – kalbėjo popmuzikos princas.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Serialo „Amerikietiško nusikaltimo istorija: Gianni Versace nužudymas“ aktorius neslepė, jog ateityje jiedu su vyru norėtų papildyti savo šeimą. Tiesa, dabar visi vestuvių rūpesčiai, darbai ir greitas gyvenimo tempas neleidžia ramiai atsiduoti tik namų reikalams, todėl šeimos pagausėjimą Ricky ir Jwanas atideda vėlesniam laikui.

Sausio 10 dieną Lotynų Amerikos dainininkas patvirtino faktą, kad susituokė su mylimuoju. Vestuves nuo žiniasklaidos porai gudriai pavyko nuslėpti.

„Tapau vyru, tačiau vakarėlis nusimato po gero mėnesio. Būtinai jums pranešiu. Pasirašėme popierius ir davėme vienas kitam priesaikas. Taip, jis mano žmogus“, – apie pasikeitusį santykių statusą visai neseniai komentavo R. Martinas.

Aktorius ir atlikėjas taip pat atviravo, kad jam jau pabodo visi tie klausimai apie dvynius. Juos Ricky prieš kurį laiką pagimdė pakaitinė motina.

„Žinote, kai man sako, oi, juk jūs ant žurnalų viršelių su kitu vyru, kaip į tai reaguoja vaikai ir bla,bla? Aš atsakau, kad tai mano tikslas. Vaikai yra mano tikslas, paaiškinti, kad mūsų santykiai normalūs – mano tikslas.“

Pirmą kartą apie Ricky ir menininko Jwano Yosefo sužadėtuves buvo kalbėta Ellen DeGeneres laidos metu. 2016 metais jie oficialiai susižadėjo. Netruko, kol pora pademonstravo kalbų rimtumą ir pasiryžimą siekti laimės bei pripažinimo kartais tokiame nuteisti norinčiame pasaulyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai