Richardas Jonaitis priėmė televizijos iššūkį: jo diena prasidės 4 val. ryto

Richardas Jonaitis, Ignas Krupavičius, Ugnė Siparė / E.Blaževičiaus ir J.Stacevičiaus nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-08 09:23
Laidų vedėjas Richardas Jonaitis vasarą pasitinka nauju ritmu – nuo šiol jo diena vėl prasidės 4 val. ryto pasiruošimu tiesioginiam eteriui. Vedėjas nuo birželio 9-osios – visą vasarą sveikinsis LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Richardo Jonaičio balsas ne vienerius metus girdimas radijuje, jis –  LRT Opus laidų „Švelnūs tardymai“ ir „Po koncerto“ vedėjas. Tiesioginis eteris – taip pat ne naujiena, žurnalistas jau debiutavęs laidoje „Labas rytas, Lietuva“, tuomet pakeitęs laidos vedėją Igną Krupavičių, pradėjusį savanorišką karo tarnybą.

„Man bus labai malonu ir vėl žadinti „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovus, o ir ankstyvi rytai negąsdina. Gatvės tuščios – greitai atvažiuoju į darbą, o vasarą – jau ir saulė būna patekėjusi. Prisijungti prie tokių šaunių vedėjų ir mylimų kolegų kaip Ignas ir Ugnė – taip pat labai malonu. Esame gal kiek skirtingi, turime savitą laidos vedimo stilių, o tai programą tik dar labiau paįvairins“, –  teigia naujasis laidos vedėjas Richardas Jonaitis.

Vasarą „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovams žada mažiau transliacijų iš studijos, daugiau tiesioginio eterio iš atvirų erdvių, todėl visas vasaros sezonas, jei tik bus tinkamos oro sąlygos, bus dinamiškas.

Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė / J.Stacevičiaus nuotr.
Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė / J.Stacevičiaus nuotr.

Naują komandos narį džiugiai pasitinka laidos vedėjai Ignas Krupavičius ir Ugnė Siparė. „Šiltuoju sezonu, jei situacija leis, vėl ketiname žiūrovams pasiūlyti „Labas rytas, Lietuva“ išvykų į gražiausias Lietuvos vietas. Tad labai malonu, kad prie komandos jungiasi kolega Richardas, kuris jau žino, kokie nuostabūs ir energetiškai puikūs ankstyvi vasaros rytai“, – naują kolegą sveikina I.Krupavičius.

„Visuomet maniau, kad Richardo švelnūs tardymai nuostabiai tiktų ir rytams. „Labas rytas, Lietuva“ išsiskiria jaunatviškumu ir entuziazmu, tad labai džiaugiuosi, kad prie mūsų rytinės energijos prisijungia dar vienas idėjomis trykštantis vedėjas“, – pritaria U.Siparė.

Laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovai jau turėjo galimybę išvysti Richardą laidos vedėjo kėdėje prieš penkerius metus.

Naujausi straipsniai