Richardas Jonaitis pakeitė Igną Krupavičių ir tapo nauju „Labas rytas, Lietuva“ vedėju

Ignas Krupavičius, Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė ir Richardas Jonaitis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 09:40
Penktadienio rytą paaiškėjo, kas LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pakeis ilgametį vedėją Igną Krupavičių. Prie laidos vairo stos Richardas Jonaitis.

Žmonės.lt spalį jau rašė, kad R.Jonaitis – realiausias kandidatas pakeisti I.Krupavičių,  

I.Krupavičius iš televizijos eterio laikinai pasitraukia, nes pasiryžo papildyti Lietuvos kariuomenės savanorių gretas. Žiūrovams nepasirodys mažiausiai devynis mėnesius – tiek, kiek truks tarnyba. 

„Turiu atlikti pareigą. Ir tai svarbu ne tik dėl tėvynės, bet ir dėl asmeninių reikalų. Kariuomenė – tai galimybė geriau pažinti save, laikas sau, skirtas pabūti su savimi, o kartu patirti naujų iššūkių. Tai buvo labai svarbus sprendimas“, – kalbėjo I.Krupavičius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pasak jo, nereiktų verkšlenti dėl to, kad devynis mėnesius teks praleisti kariuomenėje. „Buvo daug diskusijų, tačiau esu sau išsikėlęs iššūkį, kad tarnyba nėra katorga. Mano siekis įrodyti, kad net ir tarnaudamas tu gali dirbti“, – sakė jis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Devynerius metus laidos vedėju dirbęs I.Krupavičius su savo pareigomis simboliškai atsisveikino televizijos studijoje. Perduoti estafetės R.Jonaičiui jis atvyko apsivilkęs karinę uniformą, o naujam vedėjui padovanojo žaismingą dovaną – mažą, bet garsiai skambantį žadintuvą.

Juk keltis su paukščiais ir 6 val. ryto pradėti darbą tiesioginiame televizijos eteryje – ne pati lengviausia užduotis. 

„Richardas – vakarėlių liūtas, jis nepraleidžia įvairių vakarėlių. Kartais jam tenka dirbti iki išnaktų. Neabejoju, kad šito daikto jam tikrai prireiks“, – įteikęs dovaną linksmai kalbėjo I.Krupavičius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ar naujasis „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas šią poziciją užims tik I.Krupavičiaus tarnybos metu, ar ilgiau, kol kas nežinoma. Pats Ignas neabejoja sugrįšiantis į televiziją, tačiau ar į tas pačias pareigas, dar neaišku.

Esą galbūt Richardas puikiai pritaps prie kolektyvo ir nebenorės grąžinti perleistos kėdės.

„Manau, tai priklausys nuo daugelio aplinkybių. Visų pirma, nuo mūsų ir Igno tolesnio susikalbėjimo dėl to, kas ką nori daryti. Manau, kai jis baigs tarnybą, būsime atviri pokalbiui. Tarnyba jokiu būdu nėra priežastis su Ignu atsisveikinti... Mes jo visada lauksime, nes jis puikiai atlieka savo darbą, jokių pretenzijų jam neturime“, – Žmonės.lt anksčiau yra sakęs LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis.

Iškart po laidos I.Krupavičius su kariškiais sėdo į karinį visureigį ir apsuko ratą po televizijos langais. Jau kitą savaitę televizijoje ims darbuotis R.Jonaitis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai