Režisierius Tadas Vidmantas filmuoja antrą „Gauto iškvietimo“ dalį: aikštelėje – ir Jonas Valančiūnas

Tadas Vidmantas ir Jonas Valančiūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-04 17:26
Lietuviškos juodojo humoro komedijos „Gautas iškvietimas“ gerbėjai gali imti ploti katutėmis: filmo kūrybinė komanda jau ėmėsi antrosios juostos dalies filmavimo darbų.

Pirmoji lietuviška juodo humoro komedija „Gautas iškvietimas“, kurią režisavo Tadas Vidmantas, kino ekranuose pasirodė pavasarį. Liepos pradžioje kūrybinė komanda vėl susitiko filmavimo aikštelėje: pradėjo kurti filmo tęsinį.

Kad antra juostos dalis bus, ir kad ji jau filmuojama, savo „Facebook“ tinkle pranešė patys „Gauto iškvietimo“ kūrėjai.

Maža to, jie gerbėjus jau intriguoja: pasidalijo nuotrauka, kurioje režisierius Tadas Vidmantas filmavimo aikštelėje įsiamžino su krepšininku Jonu Valančiūnu.

„Kai susitinka seksualiausias Lietuvos režisierius ir seksualiausias Toronto krepšininkas, tai gali reikšti tik viena – tęsinio filmavimas prasidėjo!“ – rašoma greta fotografijos. Gerbėjai netruko suklusti: ar antroje juostos dalyje vaidins ir J.Valančiūnas? Žmonės.lt T.Vidmantas patvirtino, kad taip.

Ar krepšininkas išbandė jėgas aktorystės srityje, mįslė. Tačiau kad žiūrovai vėl pamatys pirmojoje filmo dalyje juoką kėlusius aktorius, aišku.

Savo „Facebook“ paskyrose nuotraukomis iš filmavimo aikštelės pasidalijo ir pirmojoje dalyje vaidinęs humoristas Mantas Katleris, ir Ineta Stasiulytė, Kirilas Glušajevas, Timūras Augucevičius, Mantas Vaitiekūnas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangoje Jonui Valančiūnui prireikė gelbėtojų pagalbos

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai