Režisierius Q.Tarantino su žmona Daniella sūpuoja naujagimį: porai gimė antra atžala

Quentinas Tarantino, Daniella Pick / Vidapress nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Džiugios permainos garsaus režisieriaus Quentino Tarantino (59) ir jo žmonos, Izraelio dainininkės Daniellos Pick (38) gyvenime. Pora susilaukė antros atžalos.

Dvejų metų sūnų Leo jau auginę sutuoktiniai savaitgalį susilaukė dukters, skelbia „People“.

„Daniella ir Quentinas Tarantino džiaugiasi galėdami pranešti, kad Daniella 2022 m. liepos 2 d. pagimdė mergaitę, mažąją sesutę jų pirmajam vaikui Leo“, – teigiama pareiškime.

Žinia, kad pora laukia šeimos pagausėjimo, buvo paviešinta 2022-ųjų vasarį.

Quentinas Tarantino, Daniella Pick / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Q.Tarantino ir D.Pick pirmoji atžala gimė irgi ne taip jau seniai – 2020 m. vasarį sutuoktiniai susilaukė sūnaus, kurį pavadino Leo.

Primename, kad scenaristas ir režisierius Q.Tarantino su Daniella, kuri yra Izraelio dainininko ir dainų autoriaus Tzvika Pick dukra, susipažino 2009-aisiais, reklamuodamas savo filmą „Negarbingi šunsnukiai“ („Inglorious Basterds“). Pora susižadėjo 2017-ųjų birželį, po maždaug metus trukusių pasimatymų.

2017-ųjų rugsėjį Niujorke pora surengė sužadėtuvių vakarėlį, kuris kartu buvo ir vieno garsiausių režisieriaus filmų „Bulvarinis skaitalas“ („Pulp Fiction“) aktorių susitikimas po daugelio metų. Čia dalyvavo Bruce'as Willisas, Samuelis L.Jacksonas, Uma Thurman.

2018-ųjų lapkritį mylimieji susituokė intymioje ceremonijoje. Daniella vilkėjo baltą suknelę su širdelės formos iškirpte, o plaukus papuošė tiara. Tuo metu Q.Tarantino dėvėjo juodą kostiumą. Jiedu pozavo baltų gėlių fone.

Quentino Tarantino ir Daniellos Pick vestuvės (4 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+1

Prieš tai režisierius nė karto nebuvo vedęs, o kaip priežastį nurodydavo darbą, kuris pareikalauja nemažai laiko.

„Kai aš kuriu filmą, tuo metu nedarau nieko kito. Viskas sukasi tik apie filmą. Neturiu žmonos. Neturiu vaikų. Niekas negali stoti man skersai kelio“, – sakydavo jis.

Režisierius Quentinas Tarantino su žmona Daniella Pick (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau