Režisierius Justinas Krisiūnas šventiniu periodu pristatė net du filmus

Justinas Krisiūnas / J.Stacevičiaus nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-30 10:02
Prieš kelis metus romantinę dramą „Širdys“ pristatęs režisierius Justinas Krisiūnas šiais metais grįžta dviguba jėga ir žiūrovams kalėdiniu laikotarpiu siūlo net du filmus.

 „Mažas didelis stebuklas“ – komiška, nuotykių ir jautrumo kupina istorija, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Giedrius Savickas ir iš muzikinio projekto „Dainuok su manim“ daugeliui pažįstamas talentingas jaunasis aktorius Teodoras Lipčius.

Tačiau tai dar ne viskas. Prieš pat naujus metus, nuo gruodžio 29 dienos, režisierius visus komedijų mėgėjus pradžiugino dar viena dovana – filmo „Vyras už pinigus“ premjera Lietuvos kino teatruose.

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų. Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

J.Jankevičius filme „Vyras už pinigus“ / Stop kadras
J.Jankevičius filme „Vyras už pinigus“ / Stop kadras

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė, Justinas Jankevičius, Akvilė Vitkūnaitė-Steponavičienė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.

„Šiemet švenčių laukimas man tikrai yra ypatingas. Džiaugiuosi, kad žiūrovus pasieks net du mano režisuoti, bet labai skirtingi filmai. „Mažas didelis stebuklas“ – duoklė šeimoms ir širdis pripildančioms ir sušildančioms emocijos. Tuo tarpu „Vyras už pinigus“ gali būti pati geriausia pramoga palydint senuosius metus. Net neabejoju, kad seanso metu turėsite ne vieną progą nuoširdžiai pasijuokti. O tai, tikiu, yra itin svarbu pasitinkant naujus metus. To jums ir linkiu“, – teigia režisierius J.Krisiūnas.

 

Naujausi straipsniai