Režisierius Emilis Vėlyvis susituokė su savo išrinktąja Olga Klickaja

Emilis Vėlyvis ir Olga Klickaja / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-11-03 14:49
Režisierius Emilis Vėlyvis (37) ryžosi naujam gyvenimo etapui. Garsus kino režisierius sukūrė šeimą – vedė savo išrinktąją Olgą Klickają (30), praneša Žmonės.lt.

Amžiną meilę vienas kitam E.Vėlyvis ir O.Klickaja prisiekė lapkričio 2-ąją, trečiadienį. Poros vestuvių liudininkais tapo artimi draugai.

Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.

Vestuvės savotiškai vainikavo vieną iš režisieriaus kūrybinių etapų – kaip tik trečiadienį E.Vėlyvis baigė filmuoti savo juostą „Zero 3“.

„Nesu linkęs kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą. Suprantu, kad tai – viešas reikalas, bet... Taip, „ištekėjau“. Visgi šiuo metu gyvenu nauju filmu, todėl tos vestuvės buvo labai kuklios“, – 15min sakė E.Vėlyvis.

Įdomi detalė – E.Vėlyvio žmona tapusi O.Klickaja anksčiau taip pat dirbo kino industrijoje. Emilio ir Olgos keliai susikirto Rusijoje filmuojant „Nakties sergėtojus“.

„Susipažinome kuriant paskutinį filmą, filmavimo metu“, – Žmonės.lt sakė režisierius.

Lietuvoje E.Vėlyvis garsus savo režisuotais filmais „Zero“ ir „Zero 2“ ir, žinoma, „Redirected“.

Vasaros pabaigoje jis Vilniuje pristatė Rusijoje filmuotą naujausią savo juostą „Nakties sergėtojai“, kuri pasaulyje lyginama su tokiais garsiais filmais kaip „Vyrai juodais drabužiais“ ir „Saulėlydis“.

Šiuo metu E.Vėlyvis ir vėl įsisukęs į darbus: vyksta naujausios jo juostos „Zero 3“ kūrimo darbai. Todėl paklaustas apie medaus mėnesį E.Vėlyvis juokauja: „Greičiausiai, medaus mėnuo bus montažinėje. Kaip žmona gali pykti?“

Bendraudamas su Žmonės.lt E.Vėlyvis sakė, kad ateityje ir vestuvių puotą surengti ketina: „Viskas bus savo laiku. Tiesiog dabar sutapo ir tas, ir anas... Dabar kukliai susituokėme, o kada turėsime laiko ir galėsime pakviesti visus draugus, tą ir padarysime.“

Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai