Režisierius Aleksandras Brokas apie širdies draugę Gretę Smičiūtę: „Ji pirma mane užkalbino“

Aleksandras Brokas ir Gretė Smičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-17 09:16
Kino režisierius, prodiuseris Aleksandras Brokas (36) jau pusę metų puoselėja naujus romantiškus jausmus. Jo išrinktoji – Gretė Smičiūtė (25). Aleksandras prisipažįsta, kad visgi Gretė buvo drąsesnė ir pirmoji žengė žingsnį link jųdviejų draugystės.

Aleksandras 15min pasakojo, kad jo ir Gretės Smičiūtės draugystė prasidėjo prieš pusmetį.

„Su Grete susipažinome viešbučio „Kempinski“ renginyje. Ten pamerkėme vienas kitam akį ir pradėjome bendrauti“, – juokėsi Aleksandras Brokas, prisimindamas pažintį su Grete Smičiūtė. Mergina yra pardavimų ir rinkodaros specialistė aviacijos srityje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jo, Gretė buvo pirmoji, žengusi žingsnį, kad ši draugystė prasidėtų. „Iš tikrųjų ji mane užkalbino, ji labai drąsi. Labai smagu, kai pačios moterys imasi iniciatyvos“, – šypsojosi Aleksandras.

Ir netrukus jis ja labai susižavėjo: „Pradėjom vis daugiau bendrauti, nuėjom pavakarieniauti. Ji man paliko didelį įspūdį dėl savo požiūrio į gyvenimą. Nusprendžiau, kad reikia atkreipti dėmesį į šią damą.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi Aleksandrui darbo reikalais dažnai tenka vykti į užsienį, jis sako, labai džiaugiasi, kad Gretė dažnai gali prie jo prisijungti. Pora jau spėjo nemažai kartu pakeliauti – aplankė Vieną, Prahą, Florenciją.

„Kelionėse per trumpą laiką gali daug sužinoti apie žmogų – kaip jis keliauja, į ką atkreipia dėmesį, kaip orientuojasi, ar dalį kelionės rūpesčių gali perimti ant savo pečių. Mums viskas klostėsi puikiai. Dėl darbo reikalų ji visada mane palaikė, todėl labai smagu, kad galime suderinti asmeninius interesus ir darbą“, – 15min pasakojo Aleksandras Brokas.

Režisierius Aleksandras Brokas anksčiau ne vienerius metus draugavo su grupės „Magnit“ lydere, grožio salono vadove Kristina Ivanova. 2016-aisiais pora išsiskyrė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai