Režisierė Giedrė Žickytė Vilniuje ištekėjo už diplomato Eitvydo Bajarūno

Giedrės Žickytės ir Eitvydo Bajarūno vestuvės / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-08-06 18:17
Režisierė Giedrė Žickytė (36) ir diplomatas, neseniai kadenciją baigęs Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas (53) šeštadienį Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovėje ištarė vienas kitam vieną svarbiausių gyvenimo „taip“. Kurį laiką romantiškus jausmus puoselėjanti pora nusprendė įteisinti savo santykius ir oficialiai tapo vyru ir žmona, praneša Žmonės.lt.

Vestuvių proga pasveikinti poros prie bažnyčios susirinko būrys judviejų draugų ir bičiulių, čia buvo galima sutikti nemažai kino, kultūros, verslo ir pramogų pasaulio atstovų.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pora tikina, kad šventėje nenorėjo pompastikos, o į ją sukvietė tik artimiausius savo draugus ir bičiulius.

Vestuvių dieną G.Žickytė vilkėjo dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtą suknelę, E.Bajarūnas pasipuošė elegantišku kostiumu.

Nuotaka į ceremoniją atvažiavo prabangiu „Chrysler“ automobiliu, su ja kartu atvyko bičiulis, padėjęs organizuoti vestuves, Saugirdas Vaitulionis. Giedrę prie altoriaus, kur jos laukė mylimas vyras, palydėjo tėtis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Giedrę ir Eitvydą sutuokė kunigas Algirdas Toliatas. Poros santuokos liudininkais tapo juvelyrė Jurga Lago ir Mantas Zalatorius.

J.Lago jaunavedžiams kūrė ir vestuvinius žiedus. Bažnyčioje susirinkusiuosius sujaudino Jurgos Šeduikytės atliekama giesmė.

Vėliau ji koncertavo ir viešbutyje „Ramada“ vykusioje puotoje, į kurią susirinko 80 kviestinių svečių. Čia taip pat savo programą pristatė ir Erica Jennings bei Jurgis Didžiulis.

Vietoje dovanų – auka vaikams

Poros vestuvių kvietimuose svečių buvo paprašyta nešvaistyti pinigų dovanoms, o norinčius pasveikinti – prisidėti prie labdaringo projekto ir paaukoti jaunavedžių remiamam vaikų dienos centrui.

Tiek Giedrei, tiek Eitvydui tai ne pirma santuoka, tačiau abiems jiems – pirmoji bažnyčioje. Galbūt todėl pora tikina, kad susituokti prieš Dievą – jiems abiems labai svarbus žingsnis.

„Norėjome vienas kitam tą vienintelį „taip“ ištarti bažnyčioje. Juk apskritai bažnyčioje tą gali padaryti vienintelį kartą, todėl labai džiaugėmės, kad tai galime padaryti drauge. Esame tvirtai apsisprendę būti kartu“, – Žmonės.lt sakė G.Žickytė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Po vestuvių Giedrė pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Žickyte-Bajarūniene. Iškart po šventės, jau kitą dieną, Bajarūnai pakels sparnus medaus mėnesiui. Jiedu planuoja atostogas egzotiškoje Balio saloje.

Pažintis kino festivalyje

Žmonės.lt žiniomis G.Žickytė ir E.Bajarūnas susipažino prieš pusmetį. Tuomet jie abu apsilankė Gioteburge, Švedijoje vykusiame kino festivalyje.

Netikėtai užsimezgusi pažintis netrukus pakrypo romantiškų santykių link.
Pirmas dvi pažinties savaites jiedu vienas į kitą kreipėsi „jūs“, tačiau ėmė vis dažniau kalbėtis telefonu, bendrauti internetu, daugėjo pasimatymų.

Pasak poros bičiulių, jų santykiai rutuliojosi labai greit, o ilgiausias jų pokalbis telefonu vyko apie 7 val.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Apie užgimusius Giedrės ir Eitvydo jausmus Žmonės.lt rašė pavasario pradžioje, kai pora drauge apsilankė „Kino pavasario“ uždarymo renginyje.

Tuomet jiedu stengėsi neafišuoti santykių ir apie puoselėjamą draugystę nedaugžodžiavo.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Žmonės.lt primena, kad tiek G.Žickytei, tiek E.Bajarūnui tai jau nebe pirma santuoka. Birželio pabaigoje režisierė oficialiai išsiskyrė su pirmu vyru, verslininku Donatu Strazdu, su kuriuo jiedu susilaukė sūnaus Teodoro.

Santuoką su pirma žmona neseniai nutraukė ir E.Bajarūnas. Birželio 1-ąją jis oficialiai išsiskyrė su rinkodaros analitike Rita Bajarūniene, su kuria augina du sūnus.

E.Bajarūnas yra užsiminęs, kad jo skyrybos su žmona ir jausmai garsiai režisierei – niekaip nesusiję. Su pirmąją žmona jis pastaruosius metus gyveno Švedijoje, tačiau šią vasarą pasibaigus kandencijai diplomatas planuoja grįžti į Lietuvą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai