Režisierė Giedrė Žickytė išsiskyrė su vyru Donatu Strazdu

Giedrė Žickytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-27 16:48
Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta režisierės Giedrės Žickytės Strazdienės ir verslininko Donato Strazdo skyrybų byla. Kelerius metus atskirai gyvenantys sutuoktiniai panoro skirtingais keliais žengti ir oficialiai. Teismas juodu išskyrė.

G.Žickytė-Strazdienė ir D.Strazdas skyrybų prašyme nurodė, kad skiriasi bendru sutarimu. Juos išskirti ėmėsi teisėja Ramunė Makelienė.

Skyrybų bylą teisėja išnagrinėjo pirmadienį – oficialiai nutraukė jų santuoką.

Kartu Giedrė ir Donatas augina sūnų Teodorą, tačiau jau kelerius metus susituokę yra tik formaliai – gyvena atskirus gyvenimus.

Dar pernai apie sutuoktinį D.Strazdą G.Žickytė pasakojo žurnalui „Žmonės“: „Mes kartu negyvename jau trejus ar ketverius metus, tačiau oficialiai nesame išsiskyrę. Puikiai sutariame, todėl mums visiškai nesudėtinga nueiti ir kartu pavakarieniauti. Išsiskyrę mes ar ne, vis tiek esame šeima. Aš be galo dėkinga vyrui už savo pradžią – jei ne jo parama, nežinau, kaip viskas būtų susiklostę. Visada norisi to, kas idealu, bet juk gyvenimas ne visada pasiūlo idealių variantų, tiesa? Džiaugiuosi, kad sutikau Donatą, kad mes sukūrėme šeimą, – kitaip nebūtų Teodoro. Nepaprastai džiaugiuosi, kad jį turiu, nes būtent sūnus yra tai, kas mano gyvenime išties tikra.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Talentinga lietuviško kino režisierė G.Žickytė šiuo metu puoselėja meilę diplomatui, buvusiam Lietuvos ambasadoriui Švedijoje Eitvydui Bajarūnui.

Birželio 1-ąją jis taip pat oficialiai nutraukė savo santuoką su Rita Bajarūniene, su kuria augina du sūnus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai