„Rezidentų“ žvaigždė Vaida Lisikaitė ištekėjo už 10 metų jaunesnio išrinktojo Liutauro Mažrimo: svarbiąją dieną nuotaka pasipuošė juodai

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 14:43
Antradienį Vilniaus santuokų rūmuose amžiną meilę prisiekė aktorė Vaida Lisikaitė (30) ir jos mylimasis modelis Liutauras Mažrimas (20).

Į santuokų rūmus įsimylėjėliai atvyko apsirengę... juodai! Jaunikis vilkėjo kostiumines kelnes ir taškuotus marškinius, o nuotaka – juodą pūstą suknią su apnuoginta nugara. Netradiciškai apsirengę Vaida ir Liutauras juokavo, kad jiedu į vestuves atvyko kaip svečiai.

Po uždaros vestuvių ceremonijos Vaida pasirinko vyro pavardę ir tapo Vaida Mažrime.

Televizijos, kino ir teatro aktorė savo santykių su dešimčia metų jaunesniu mylimuoju neviešino. Pirmą kartą viešumoje jie kartu pasirodė per filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Serialo „Rezidentai“ žvaigždės ir Liutauro santuoka tapo staigmena net jų draugams – pora kartu dar visai trumpai. Susipažino jiedu pavasarį – Liutauras krito į akį Vaidai per vieną Vyrų mados savaitės renginių. Aktorė greitai susirado patikusį vaikiną feisbuke, pasikvietė jį į draugus, o draugiški santykiai netruko virsti romantiškais jausmais.

Kodėl Vaida ir Liutauras taip skubėjo susituokti? Ne, gandrų dar nereikia ieškoti. Pora ruošiasi emigruoti. Kur? Jaunavedžiai dar nenusiteikę atsakyti į šį klausimą, pasakė tik tiek, kad ten, kur šilta.

Naujausi straipsniai