Revoliuciniais grožio produktais domėjosi garsenybės

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-10 19:00
Šeštadienio vakarą „Čiop Čiop“ kulinarinėje studijoje žurnalistai, fotografai bei žinomi pramogų ir verslo pasaulio žmonės turėjo progą susipažinti su naujais, Lietuvos ir Švedijos specialistų kurtais ir jau pripažintais Europoje, produktais.

Visi buvo pakviesti leistis į kelionę į grožio pasaulį kartu su „FenoQ MicroHyaluron“, „FenoQ TriCollagen Joints“ ir „FenoQ TriCollagen Peptide“, skirti odos, nagų, plaukų grožiui, sąnarių sveikatai puoselėti. Pastarasis geriamas preparatas jau vadinamas „jaunystės eliksyru“, jis padeda pristabdyti laiko paliekamus pėdsakus organizme ir odoje.

Kolageno teigiamas poveikis odos žinomas jau seniai, tačiau tik dabar atrasta formulė, užtikrinanti kolageno preparato maksimalų efektyvumą.

Išskirtinių produktų kūrėjai Lina Jakimavičienė ir Mantas Jakimavičius susirinkusiems pasakojo, kad neeilinė verslo idėja atėjo po ilgų ieškojimų, tačiau netruko sulaukti sėkmės ir už Lietuvos ribų. L. Jakimavičienė pasakojo, kad kuriamus produktus išbandė ir pati, o rezultatais liko nustebinta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Renginyje buvo ne tik produktų pristatymas, bet ir gyva muzika, kulinariniai šedevrai bei Ramūno Rudoko spektaklis „Tėtis 2. Po 20 metų“.

„Į renginį atvažiavau labai pavargęs, bet įkaliau hialurono ir dabar esu kupinas energijos“, – vos užlipęs ant scenos juokavo R. Rudokas.

Savo įspūdingą pasirodymą taip pat surengė dujų magas Artūras Dargis, kuris svečiams pademonstravo desertų šou su dujomis ir sausu ledu.

Grožio naujovėmis domėjosi Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstene-Serdiukė, Saugirdas Vaitulionis, Rasa Židonytė, Vaida Skaisgirė, Simona Starkutė, Nora Lapinskienė, Elvyra Monginienė, Natalija Martinavičienė, Aleksandra Jaugienė ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai