Retai viešumoje matoma Ieva Stasiulevičiūtė apie naująjį iššūkį: „Vakar dienos nebėra, o rytojus dar neatėjo“

Ieva Stasiulevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-06 19:56
Naujojo „Teleloto“ sezono proga gerbėjus pasitiko ypatinga naujiena. Prie žiūrovų pamiltų Indrės Stonkuvienės ir Ginto Vaičikausko prisijungė nauja vedėjų pora – Ieva Stasiulevičiūtė ir Tadas Rimgaila.

Atšvęsti šią progą Tadas kolegas pakvietė į žmonos Liucinos Rimgailės įkurtą desertinę „Liu Patty“. Čia susirinko visi keturi laidos vedėjai su antrosiomis pusėmis, laidos režisierius Audrius Giržadas, o tikromis vakaro žvaigždėmis tapo Indrės ir Manto Stonkų atžalos.

Vakaro svečiai turėjo galimybę ne tik ragauti išskirtinius desertus, bet ir susipažinti su naujai iškepta žaidimo vedėjų pora.

„Reagavau teigiamai, nors pasiūlymas ir buvo netikėtas. Bet, kaip ir daugeliu atveju, tai nutiko pačiu geriausiu laiku – labai džiaugiuosi, kad tai atsitiko būtent dabar. Juk kada, jei ne dabar? Vakar dienos nebėra, rytojus dar neatėjo, o būtent dabar yra geriausias laikas“, – džiaugėsi Ieva Stasiulevičiūtė.

Ji teigė, kad kol kas naujame amplua jaučiasi tiesiog puikiai: „Labai nekantrauju pradėti – pačiai labai įdomu, kaip viskas bus, bet jaučiuosi labai savoje vietoje. Filmavimas bus šį sekmadienį, bet, kadangi vyko repeticijos, turėjome laiko prisijaukinti ir patį žaidimo mechanizmą, ir studiją, ir , žinom, vienas kitą.“

Anskčiau Ieva džiaugėsi, kad būdama vedėja galės iš arčiau pabendrauti su laimėtojais. „Turbūt didžiausias skirtumas tarp radijo eterio ir televizijos žaidimo bus tas, kad, „Teleloto“ atveju, džiaugdamiesi laimėjusių sėkme, galėsime juos ir apkabinti“, – teigė Ieva.

Tadui loterijos vedėju tapti pavyko ne iš karto – atrankoje vyras savo jėgas mėgino ir praėjusiais metais. „Eidamas pirmą kartą nelabai įsivaizdavau, kur tiksliai einu. Tačiau apsidžiaugiau nukeliavęs iki finalo. Esu gan uždaras žmogus, dažnai netgi save nuvertinu, tad man tai buvo didelis pasiekimas. Dalyvaudamas antrą kartą jau buvau ramesnis, stengiausi negalvoti – atrinks ar ne, nes bijojau ir vėl likti antras bei nusivilti savimi“, – anksčiau pasakojo jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai