Retai viešumoje matoma Angelina Jolie po skyrybų pasirodė su visais šešiais vaikais

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žymioji amerikiečių aktorė Angelina Jolie ir vėl šypsosi. Po ilgų ir varginančių skyrybų su buvusiu mylimuoju, taip pat aktoriumi Bradu Pittu, moteris ir vėl drąsiai rodosi viešumoje. Beje, šį kartą Angelina mielai pozavo fotografams su visomis savo ir Brado šešiomis atžalomis.

Šeima dalyvavo vienoje iš filmų premjerų Niujorke. Panašu, kad Angelina pagaliau atrado ramybę ir po truputį vėl grįžta į normalią kasdienybę.

Kartu su sūnumis Maddoxu (17), Paxu (15), dukromis Shiloh (12), Zahara (14) ir dvynukais Vivienne bei Knox (10) moteris noriai pozavo fotografams.

Skyrybų dramą išgyvenantiems aktoriams praėjusių metų gruodį pagaliau pavyko užkasti karo kirvį. Anot užsienio naujienų portalo „The Sun“, buvę mylimieji teisme turėjo kovoti dėl šešių savo atžalų globos.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Angelina ir Bradas Los Angdželo teismo buvo paprašę iki praėjusių metų birželio mėnesio užbaigti besitęsiančią jų skyrybų dramą ir nutraukti santuoką – tai padaryti jiems turėjo padėti ir specialiai tam pasamdytas privatus teisėjas.

Teismas dėl vaikų globos turėjo vykti gruodžio 4-ąją, tačiau jo nebeprireikė. Prieš tai Angelina pageidavo visų vaikų globos teisių, o Bradas vaikų globą norėjo dalytis per pusę.

Pasak Angelinos Jolie advokatės Samanthos Bley DeJean, jiems pavyko rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.

„Buvo priimtas susitarimas. Jis sudarytas remiantis vaikų priežiūros vertintojo rekomendacijomis. Siekiant apsaugoti vaikų interesus, išsamesnės detalės yra konfidencialios,“ – kalbėjo Samantha Bley DeJean.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Bradas ne kartą yra sakęs, kad Angelinos psichologinė būsena nėra tinkama vienai auginti vaikus. Dar rugsėjo pradžioje pora surengė slaptą susitikimą, A. Jolie namuose. Jo metu buvo aptariamos abi puses tenkinančios vaikų globos sąlygos. Ir nors artimi poros šaltiniai tuomet skelbė, kad pora užkasė karo kirvį ir nusprendė dalytis vaikų globa, panašu, kad Angelina persigalvojo.

Atrodo, neklysta šaltiniai, teigiantys, kad Jolie kupina pykčio, nevaldoma ir ruošiasi padaryti viską, kad išbrauktų tėvą iš atžalų gyvenimo.

Atsižvelgdamas į vaikų gerovę teismas nusprendė, kad vaikai turi stiprų ryšį su abiem tėvais, todėl A. Jolie privalo buvusiam vyrui leisti su jais matytis.

Teisėjas nurodė, kaip turėtų elgtis Angelina, kad neprarastų vaikų. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau