Retai interviu dalijanti Helena Bonham Carter prabilo apie dvidešimčia metų jaunesnį mylimąjį

Helena Bonham Carter su mylimuoju Rye Dagu Holmboe / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-01 20:10
Aktorė Helena Bohnam Carter (53) itin retai dalija interviu, tad kone visi jos pasisakymai laikomi ekskliuzyviniais. Jau gerus metus moteris šiltus jausmus puoselėja dvidešimčia metų jaunesniam mylimajam – 32-ejų Rye Dagui Holmboe. Tiesa, pora itin vengia viešumo, todėl tik šią savaitę jiedu pirmą kartą noriai pozavo fotografams.

Trylika metų trukusi partnerystė su režisieriumi Timu Burtonu (61) baigėsi 2014-aisiais, tačiau jie ir toliau stengiasi palaikyti draugišką ryšį dėl kartu auginamų vaikų: jiedu dalijasi sūnaus Billy (16) ir dukros Nell (11) globą. Arba, Helenos žodžiais, vaikai dalijasi tėvus.

Vos prieš  metus Helena prisipažino po skyrybų sirgusi depresija ir dabar pabrėžia, kad skirtis – nelengva, nes netekęs žmogaus, apie kurį sukosi didelė tavo gyvenimo dalis, prarandi ir save. Na ir kas, kad formaliai Bonham Carter ir Burtonas nebuvo susituokę, – juos siejusį ryšį aktorė vadina emocine santuoka, jiedu su Timu buvo šeima. „Net žinodamas, kad viskas neišvengiamai turi baigtis, vis tiek gedi dėl to, kas buvo gera. Išsiskyrimas iš esmės pakeitė mano gyvenimą“, – sako ji.

Helena Bonham Carter ir Timas Burtonas / „Scanpix“ nuotr.
Helena Bonham Carter ir Timas Burtonas / „Scanpix“ nuotr.

Helena – ne vėjavaikiška mylimoji. Ryšys su Burtonu ruko trylika metų, ankstesnis romanas su kolega Kennethu Branagh (58) – penkerius. O jos naujasis širdies draugas – itin įdomus personažas. Rye Dagas Holmboe – ne pramogų pasaulio, o bohemos atstovas, intelektualas, meno kritikas, turintis puikų išsilavinimą, straipsnių įtakinguose žurnaluose autorius. Ir garsios bei turtingos anglų ir skandinavų šeimos įpėdinis.

„Jūs išsiskiriate, liūdite, tuomet jums atsibosta liūdėti ir galiausiai nusprendžiate eiti toliau, – apie naujus santykius „Harper's Bazaar“ pasakojo moteris. – Aš dabar labai laiminga. Tai buvo visiškai netikėta magija mano gyvenime.“

Helena Bonham Carter su mylimuoju Rye Dagu Holmboe / Vida Press nuotr.
Helena Bonham Carter su mylimuoju Rye Dagu Holmboe / Vida Press nuotr.

Aktorė ir meno ekspertas susipažino vasarą jo draugo vestuvėse. Iš pradžių viskas atrodė kaip nerimtas nuotykis, tačiau spalį Holmboe lydėjo Bonham Carter į Ispaniją, kur buvo filmuojami keli „Karūnos“ epizodai, Londone juos irgi dažnai mato kartu. O į žurnalistų klausimą, ar yra pasirengusi naujiems santykiams, aktorė aptakiai atsako „galbūt“. Kalbama, kad ji pristatė draugą motinai Elenai – abi damos nuo Helenos vaikystės labai artimos ir toks žingsnis reiškia daug.

Žmonės.lt