Retai apie motinystę kalbanti Beyonce: „Šeima yra mano prioritetas“

Beyonce su vyru Jay-Z / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Itin retai apie vaikus ir motinystę kalbanti scenos karalienė Beyonce, leido sau šiek tiek paatvirauti. Viename interviu moteris patikino, kad tokį didelį kiekį darbų suderinti nėra lengva, tačiau šeima jai visuomet yra pirmoje vietoje.

„Buvimas mama ir mano šeima man yra didžiausias prioritetas, – kalbėjo Beyonce. – Geriausias patarimas, kurį išgirdau iš savo vyro ir galėčiau duoti kiekvienai mamai, yra visada rasti bent truputį laiko sau.“

Nuotykių dramos „Liūtas karalius“ premjeroje kartu su vyru Jay-Z pasirodžiusi dainininkė neslėpė džiaugsmo, kad šią juostą galės pamatyti jos visa šeima.

„Nėra tiek daug kino filmų, kuriuos būtų galima žiūrėti kartu su vaikais. O tapusi šio filmo dalimi esu nepaprastai laiminga, nes užaugau su „Liūtu karaliumi“, – pasakojo dainininkė. – Tai sukelia itin nostalgiškus prisiminimus, kai Disney animacinis filmukas priversdavo mano ašaroti“.

Šių metų balandį pasirodžiusioje „Netflix“ kino platformos dokumentikoje „Homecoming“ Amerikos popdievaitė atvirai prakalbo apie sunkų periodą, kurį jai teko išgyventi laukiantis dvynių: Siro ir Rumi.

Beyonce su dvyniais / Beyonce.com

„Mano kūnas ištvėrė daugiau negu kadanors galėjau pagalvoti“, – filme kalbėjo dainininkė. Besilaukiant Beyoncei buvo nustatyta preeklampsija, kuri sukėlė daugybę komplikacijų.

Preeklampsija – nėščiosioms pasireiškianti liga, kuriai būdingas stipriai pakilęs spaudimas, inkstų ar kepenų veiklos sutrikimai.

Nuo šios ligos nėštumo metu yra kentėjusi ir realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim Kardashian.

2017 m. birželio 12 dieną gimę dvynukai Rumi ir Siras pirmas kelias savaites praleido vienoje Los Andželo ligoninių. Mažyliai nebuvo išleidžiami namo dėl naujagimių geltos.

Savo mažylių vardus Beyonce ir Jay-Z iš karto užregistravo kaip prekės ženklą. Rumi – tai XIII amžiuje gyvenusio persų poeto pavardė – Jelaluddinas Rumi. Jis vienas mėgstamiausių Beyonce poetų. Tuo tarpu Siro reikšmės toli ieškoti nereikia. Taip anglakalbiai pagarbiai kreipiasi į vyrus „Sir“ (liet. sere).

Beyonce ir Jay-Z taip augina šešerių metų dukrelę Blue Ivy. 

Beyonce ir Jay-Z pirmą kartą viešumoje užfiksuoti su dvynukais (14 nuotr.)
+8
Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau