Reta proga susipažinti su Domo Strupinsko kūryba gyvai

D. Strupinskas/Rūtos Kiškytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-12 15:16
Itin retai koncertuojantis, bet labai daug su muzika dirbantis, Domas Strupinskas kartu su grupe surengs neeilinį koncertą po atviru dangumi Downtown Forest terasoje birželio 13 d. 19 val. Atlikėjas žada pristatyti naujos kūrybos bei atlikti programą įrašytą „Big Jelly Studios“ Anglijoje. Gali būti, kad išgirsime ir kūrinį „Nicotine“.

Muzikantas garsėja tiek darbu studijoje, tiek įvairiomis koloboracijomis – su Pauliumi Kilbausku sukūrė garso takelius filmams “Lošėjas” ir “Redirected”. Artimiausiu metu kino teatrus išvys Jurgio Matulevičiaus filmas “Izaokas”, kuriame taip pat skambės Domo kompozicijos. Yra svariai prisidėjęs prie tokių muzikinių projektų kaip “MIR Project”, “No Dog Barking”, “The Bus”, “Kurak”, “Insearch” ir kitų. Šiuo metu prodiusuoja naują “Colours of Bubbles” albumą, kuris turėtų pasirodyti rudenį.

Koncerte Domas į sceną lips kartu su nuostabių instrumentalistų grupe. Atlikėjas džiaugiasi subūręs skirtingų muzikinių disciplinų žmones, kurie jo kūrybą puikiai papildo savitomis grojimo technikomis. Išgirsime preparuotą pianiną, smuiką, violončelę, sintezatorius, elektrines gitaras, būgnus. Tai yra unikalus projektas Lietuvos padangėje, kurį būtų be galo sunku apibrėžti kokiu nors aiškiu stiliumi.

Paskutinį kartą grupė koncertą surengė vasario mėnesį, o apie kitus pasirodymus nieko negirdėti. Todėl tai puiki proga juos išgirsti gyvai ir gerai praleisti laiką. 

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai