Restoraną Druskininkuose atidariusią Mią bičiuliai stebino originaliomis dovanomis

Kristina ir Vygintas Kaikariai, Mia ir Nerijus Antanavičius, Deivydas Bastys su mylimąja / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-04-29 21:26
Penktadienio vakarą dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia pirmą kartą atvėrė duris į naująjį jos pačios vadovaujamą restoraną Druskininkų kurorte.

Mios valdomame „Pepe“ (liet. „Pipiras“, – aut.past.) restorane susirinko artimiausi dainininkės draugai.

Čia buvo galima išvysti ir žinomų veidų: žurnalistę Jolantą Svirnelytę, atlikėją Deivydą Bastį su mylimąja, atvyko ir realybės šou „Baras“ dalyvis Rolandas Masiulis, šokėja Kristina Tarasevičiūtė, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė su vyru Vygintu Kaikariu ir kiti.

Nors svečiai pradėjo rinktis dar nuo 19-os valandos, restorane Mia pasirodė tik prieš 21-ąją valandą. Dainininkė pasakojo, kad prieš atidarymą turėjo nemalonumų, todėl svečiams teko palaukti.

„Dužo taurės, teko valyti, todėl šiek tiek vėlavome. Pirmas blynas visuomet būna prisvilęs“, – juokėsi Mia.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tačiau vakaro šis incidentas neapkartino. Anaiptol, susirinkę svečiai mėgavosi Mios siūlomais užkandžiais, vakaro gėrimais ir gyva akordeono muzika.

Restoraną atidariusią dainininkę susirinkę svečiai sveikino su gėlėmis, dangaus žibintais, kitomis dovanomis rankose. Buvo ir tų, kurie sukosi originaliai. Štai K.Kaikarienė su vyru restoraną atidariusiai dainininkei dovanojo kibirėlį neįprastų ledų – užšaldyto putojančio vyno.

Vieną dovaną – atsiliepimų ir palinkėjimų knygą – gavo ir pats restoranas. Jame jau nuo rytojaus kiekvienas norintis galės išreikšti savo nuomonę apie kulinarines patirtis restorane.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Žmonės.lt V.Pilibaitytė-Mia pasakojo, kad visuomet norėjo atidaryti restoraną, nes aktyvi veikla jai yra tikras malonumas, o restoranų versle streso ir veiklos yra tikrai užtektinai.

„Džiaugiuosi, kad mano artimieji susirinko atšvęsti restorano įkurtuvių. Noriu pasakyti tik tiek, kad čia nėra nė vieno žmogaus, kurio čia nenorėčiau matyti“, – jaukų vakarą žvakių šviesoje pradėjo Mia.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tiesa, Mios vyras Nerijus Antanavičius pasirodė tik vakarui įpusėjus. Iki tol jis buvo tarnybinėse restorano patalpose. Ką jis tiek laiko ten veikė, Mia neatskleidė, bet patikino, kad teko intensyviai ruoštis. Nežinia, galbūt vadovavo virtuvės paradui?

Nedideliame restorane vyrauja klasikinis stilius. Baltos užuolaidos, židinys ir rusvos sienos čia kuria jaukią, tačiau neįpareigojančią atmosferą. Prie įėjimo puikuojasi Mercury Cougar automobilis, ant kurio – restorano logotipas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai