Repeticijoje, kurią vertino „Eurovizijos“ žiuri, – Maltos nesėkmė: teko kartoti pasirodymą

Maltos atstovė Destiny / „Eurovision.tv“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-17 23:44
Pirmadienio vakarą „Ahoy“ arenoje Roterdame vyko pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio generalinė repeticija, kurioje pasirodžiusius dalyvius vertino žiuri. Jų ir žiūrovų balai lems, kas pateks į finalą šeštadienį. Svarbi repeticija neliko be nesklandumų – dėl techninių trikdžių savo pasirodymus šįvakar buvo priversti kartoti Ukrainos, Rumunijos ir Maltos atstovai.

Gegužės 17-ąją vyko įprasta „Eurovizijos“ konkursui generalinė repeticija, kurios metu pasirodė pirmojo pusfinalio dalyviai.

Savo dainas atliko Lietuvos, Slovėnijos, Rusijos, Švedijos, Australijos, Šiaurės Makedonijos, Airijos, Kipro, Norvegijos, Kroatijos, Belgijos, Izraelio, Rumunijos, Azerbraidžano, Ukrainos ir Maltos atstovai. Visos šalys pasirodė su sceniniais drabužiais, repeticiją vedė vedėjai ir stebėjo daugiatūkstantinė žiūrovų minia, kuriems prieš pat reginį buvo atlikti koronaviruso testai.

Ukrainos atstovai „Go_A“ / „Eurovision.tv“ nuotr.
Ukrainos atstovai „Go_A“ / „Eurovision.tv“ nuotr.

Ši repeticija rengiama prieš pat oficialų renginį, šiuo atveju – pusfinalį, tad dalyviai gauna svarbų įvertinimą ne tik iš žiuri, juos stebi ir dauguma gerbėjų. Deja, bet ne visiems pirmadienį sekėsi savo pasirodymus atlikti taip, kaip jie planavo. 

Maltos atlikėja Destiny Chukunyere, dėl įvykusių jos pasirodymo metu nesklandumų, pabaigoje repeticijos dar kartą kartojo savo pasirodymą. Tą patį padaryti teko ir Ukrainai. Grupė „Go_A“ paprašė galimybės iš naujo atlikti savo dainą. Prie šių atlikėjų prisijungė Rumunijos atstovė Roxen. Jai sėkmingai sudainuoti savo kūrinio iš pirmo karto taip pat nepavyko.

Lietuviai „The Roop“ kūrinį „Discoteque“ atliko taip, kaip ir žadėjo – užtikrintai.

„Jaučiamės puikiai, džiaugiamės, kad pavyko gerai pasirodyti pirmosios generalinės repeticijos metu. Netrukus mūsų laukia žiuri vertinimas. Tai – rimtas pasirodymas. Ši repeticija mums duos jau pusę taškų. Ją stebės visų šalių žiuri, tad vakaras – tiek pat svarbus, kiek rytojaus“, – Lrt.lt tiesioginės transliacijos metu dar prieš lemtingąją repeticiją sakė grupės vokalistas V.Valiukevičius.

Konferencijos metu vyrukai džiaugėsi komandiniu darbu, apšvietėjų ir scenos darbuotojų susitygavimu. Anot jų, visi techniniai dalykai einasi sklandžiai, bet kokių trikdžių nuo pat pradžios pavyko išvengti.

Naujausi straipsniai