Reperis Omerta apie Šv. Velykas: „Jau rytoj leisiuosi į šventinę avantiūrą“

Reperis Omerta dalyvaus kiaušinių medžioklėje / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 14:31
Vienam žinomiausių Lietuvos reperių Omertai balandis bus vienas įtempčiausių mėnesių metuose – jau kitą savaitę atlikėjas pristatys naują dainos vaizdo klipą, po ko seks darbas įrašų studijoje kuriant naująjį albumą bei koncertinis turas.

„Tad, Šv. Velykos yra tarsi trumpas atokvėpis prieš energingą metą“, - su šypsena sakė pašnekovas.

Įprastai Omerta svarbią pavasario šventę su žmona Ugne bei penkiamete dukrele mini jaukiai, tradiciškai, artimųjų rate. Šįmet pora viešės Prienuose, kur gyvena atlikėjo mylimas žmogus – mama.

„Kiaušinius suslapstome pievelėje ir vaikai jų ieško. Vėliau mėgina lukštų tvirtumą, ridena margučius“, - pasakojo Omerta.

Dėl darbų jis ne visada gali dalyvauti margučių puošimo procese, todėl šįmet sugalvo į šventinį šurmulį įsitraukti anksčiau ir netradiciškai.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Rytoj išsiruošime į kiaušinių medžioklę. Apie šią skandinavišką tradiciją esu anksčiau girdėjęs, bet... vis pritrūkdavo laiko prisijungti prie originalios priešventinės atrakcijos bei ieškančiųjų paslėptųjų lobių“, - su šypsena sakė reperis.

Artėjančių Velykų proga viešbutis „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll“ dovanoja išskirtinę pramogą – šventinę kiaušinių medžioklę. Kovo 29 d. visame Vilniaus mieste bus paslėpta net 100 laimingų kiaušinių, kuriuos bus galima iškeisti į įvairius prizus.

Pernai daug dėmesio sulaukusio žaidimo geografija plečiasi ir šįkart norintieji pasinerti į atraktyvų užsiėmimą margučių turėtų ieškoti ne tik sostinėje – po keletą jų bus paslėpta Kaune, Trakuose bei Lentvaryje.

“Mes beprotiškai džiaugiamės perėmę šią skandinavišką tradiciją ir jau trečius metus organizuodami šventę visam miestui. Gauname mega kiekį gerų emocijų ne tik iš medžiotojų, bet ir mūsų draugų bei partnerių, be kurių palaikymo ir dovanų šis projektas nebūtų įmanomas. Tiesa pasakius, tos teigiamos emocijos mus taip įkvėpia, jog projektas auga ir šiais metais kiaušinių bus ir kituose Lietuvos miestuose. Taigi mums nelieka nieko kito, kaip tik užsibrėžti tikslą išaugintį šią tradiciją nacionaliniu lygiu. Skelbiamia rokenrolišką iššūkį bei kviečiam visus pašėlusius ir energingus Lietuvos miestus - 2019 metais prisidėti prie mūsų ir kartu įtvirtinti tradiciją pasitikti pavasarį azartiškai ieškant dovanų, atrandant ar iš naujo įsimylint gražiausias Lietuvos vietas!”, – teigia „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll“ generalinė direktorė Kristina Viskontaitė.

Žaidimas, įprastai įtraukiantis įvairaus amžiaus bei pomėgių žmones, tęsis nuo 6 val. ryto iki 18 val. vakaro. Radę paslėptąjį daiktą kviečiami iškeisti jį į tikrą dovaną „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll“ viešbutyje. Netikėčiausiose vietose žvalgytis reikėtų nedidelių skaidrių kiaušinių, dekoruotų geltonomis detalėmis. Vienas žmogus gali rasti tik vieną tokį kiaušinį ir jį išsikeisti į vieną dovaną.

Kiaušiniai į dovanas bus keičiami iki balandžio 13 dienos. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Panašūs kiaušinių medžioklės renginiai jau yra tapę gilia tradicija Skandinavijos ir Vakarų Europos šalyse. Jose dalyvauja ne tik vaikai – margučių entuziastingai ieško ir suaugę. Tokį renginį Lietuvoje „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll“ rengia jau trečią kartą.

Velykinės slaptavietės bus atskleistos specialiame žemėlapyje kovo 29 dieną 6 val. ryto „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll“ Facebook paskyroje bei puslapyje www.comforthotel.lt.

Taip pat visi norintys atšvęsti Šv. Velykas kviečiami ryt vakare prisijungti prie kiaušinių medžioklės afterparty viešbučio registratūroje su gera muzika bei gėrimais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai