Reperis Kanye Westas susitiko su naujuoju JAV prezidentu Donaldu Trumpu

Kanye Westas ir Donaldas Trumpas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-13 21:01
Amerikos dienraščio „New York Times“ interneto portalas praneša, kad antradienį JAV prezidentu išrinktas Donaldas Trumpas susitiko su skandalingu reperiu Kanye Westu. Apie ką jiedu kalbėjosi, taip ir nežinia, bet D.Trumpas žiniasklaidai sakė, kad jiedu su K.Westu – geri draugai.

Neseniai iš ligoninės, kur atsidūrė dėl pervargimo ir smarkios dehidratacijos, paleistas K.Westas su naujai išrinktu JAV prezidentu susitiko antradienio rytą. Įeinantį į „Trump Tower“ pastatą jį pastebėjo čia buvę žurnalistai.

Pats K.Westas su žiniasklaidos atstovais bendrauti nepanoro. Tačiau apie jųdviejų susitikimą šiek tiek pakomentavo pats D.Trumpas.

„Mes seniai esame draugai“, – sakė naujasis JAV prezidentas. Paklaustas, apie ką gi kalbėjosi su K.Westu, atsakė: „Gyvenimą. Mes aptarėme gyvenimą.“

Tuo tarpu pats K.Westas, išgirdęs klausimą, ar tik nekoncertuos per D.Trumpo inauguraciją į prezidentus, nusišypsojo ir nukreipė temą: „Dabar aš tik noriu nusifotografuoti.“

15min primena, kad Kanye Westas pastaruoju metu sulaukia ypač daug dėmesio, šį išprovokavo jo sveikatos būklė. Į ligoninę reperis pateko lapkričio 21-ąją – tada jį, surakintą antrankiais, medikams pristatė į namus iškviesti policijos pareigūnai (reperis jokio nusikaltimo nepadarė, tik nenorėjo važiuoti į ligoninę).

Kanye Westas ligoninėje atsidūrė dėl pervargimo, kurį sukėlė pastaruoju metu jį kamavusi nemiga, ir smarkios dehidratacijos. Po šio incidento reperis atšaukė visus likusius savo gastrolių „Saint Pablo Tour“ koncertus.

Po savaitės gydymo jis buvo paleistas namo su sąlyga, kad jį prižiūrės jo žmona Kim Kardashian ir asmeninis gydytojas Michaelas Farzamas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama