Reperis Kanye Westas bus pagerbtas per MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją

Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Reperis Kanye Westas (38 m.) MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje ateinantį savaitgalį bus apdovanotas už pasiekimus per visą savo karjerą, antradienį paskelbė muzikinė televizija.

Per renginį „Microsoft Theater“ arenoje Los Andžele reperis bus pagerbtas už savo didžiulį vaidmenį MTV kultūroje, kurį padarė jo dainų vaizdo klipai, tokie kaip „Through the Wire“, „Runaway“ ir „Bound 2“.

Muzikos novatorius Kanye Westas sukūrė „revoliucingų vaizdo klipų, legendinių VMA pasirodymų“ ir „įnešdavo kažką naują kiekvienu nauju savo muzikos klipu“, sakoma MTV tinklalapyje.

Kaip praneša JAV žiniasklaida, apdovanojimą Kanye Westui įteiks jo žmona Kim Kardashian ir dukra North.

Kim Kardashian su dukra North / Vida Press nuotr.

Kanye Westas, kurį žurnalas „Time“ yra įvardijęs tarp 100 įtakingiausių pasaulio žmonių, ruošiasi artimiausiu laiku išleisti savo septintąjį albumą „Swish“. Manoma, kad tame rinkinyje bus du anksčiau išleisti hitai „Only One“ ir „All Day“, įrašyti bendradarbiaujant su buvusiu grupės „The Beatles“ nariu Paulu McCartney.

MTV vaizdo klipų pažangos apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus anksčiau buvo skirtas iškiliems artistams, tokiems kaip Madonna, Michaelas Jacksonas, Britney Spears, Justinas Timberlake'as ir Beyonce.

Kanye Westas taip pat varžysis su Big Seanu ir Johnu Legendu dėl apdovanojimo už geriausią socialinę žinią siunčiantį vaizdo klipą, kurį jam siūloma skirti už dainą „One Man Can Change the World“.

Sekmadienį vyksiančią MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją ves dainininkė Miley Cyrus. Daugiausia apdovanojimų nominacijų – devynios -atiteko popmuzikos atlikėjai Taylor Swift ir Edui Sheeranui, kuris pretenduoja į šešis apdovanojimus.

Skaitykite daugiau