Reperis Jay-Z pirmą kartą viešai prabilo apie peštynes su žmonos Beyonce seserimi

Beyonce ir Jay Z / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-21 17:51
2014 metai pasaulį apskriejo nutekintas vaizdo įrašas iš lifto, kuriame nufilmuota, kaip garsus reperis Jay-Z yra spardomas ir mušamas savo mylimosios sesers Solange. Iki šiol apie tai atvirauti nepanoręs vyras viename interviu prabilo apie tai, kokie santykiai tarp jo ir Beyonce sesers Solange yra dabar.

47-erių reperis kalbėdamas apie tą įsimintiną vakarą rėžė: „Tik vieną kartą dėl kažko mūsų nuomonės išsiskyrė. Iki to laiko ir jau gerokai po incidento – tarp mūsų viskas gerai. Ji man kaip sesuo. Visuomet ją ginsiu. Ji ne svainė, o tikrų tikriausia sesuo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Duodamas interviu „Rap Radar“ Jay Z per daug neatviravo, tačiau neslėpė, kad po to skambaus incidento tarp jųdviejų su Solange viskas gerai.

Beje, paaiškėjo, kad peštynės lifte, jei ne nutekintas vaizdo įrašas, taip ir liktų tik tarp šeimos narių. Reperiui atrodo, jog normalu nesutarti su artimaisiais. Žymųjį incidentą jis prilygino vaikystės kovoms su savo broliais. Visko pasitaiko ir tai nieko nereiškia.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Užsienio žiniasklaidai Jay-Z taip pat išdavė, kad iki šiol negali atleisti savo geram bičiuliui, Kim Kardashian vyrui Kanye Westui. Po to, kai šis dėl nervinio išsekimo prakalbo apie tai, kad jo draugas į jį kėsinasi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai