Reperis Ironvytas naujame vaizdo klipe „Labas rytas“ parodė nuoširdžiąją savo pusę

Ironvytas / Gruvi Media nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-14 08:18
Metų pradžioje savo gerbėjus nudžiuginęs debiutiniu albumu „Pirmas“ reperis Ironvytas, panašu, tik įgauna veiklumo pagreitį ir šiandien pristato jau antrą savo vaizdo klipą kūriniui „Labas rytas“.

2016-ieji metai Ironvytui tapo bene ryškiausiais jo karjeroje – metų pradžioje išleistas albumas tapo vienu sėkmingiausiai parduodamų repo albumų Lietuvoje, reperį kvietė į įvairius televizinius projektus bei šou. Panašu, kad veiklusis muzikantas nelinkęs užmigti ant laurų ir tik prieš kelias dienas sudrebinęs Kauną naujo energingo vaizdo klipo apie sportą filmavimu, šiandien pristato nuoširdžiąją jo pusę atskleidžiančio kūrinio „Labas rytas“ vaizdo klipą.

„Tai vienas iš lyriškiausių albumo kūrinių, toks nuoširdus akustinis repas, – kūrinį apibūdino Ironvytas. – Daug svarsčiau, kokį klipą filmuoti, kaip perteikti kūrinio emociją. Peržiūrėjus savo „Youtube“ kanalo videoteką, užkliuvo vieno pirmųjų kūrinių – „Aukščiau“ – klipas. Išties klipu jį sunku pavadinti – labiau „live“ versija, o surinko daugiau nei pusantro milijono peržiūrų. Supratau, kad žmonės laukia nuoširdumo. Kadangi abiejų kūrinių nuotaikos panašios, nusprendėme išlaikyti tą stilių, tik su dabartinėmis savo galimybėmis tai padarėme kokybiškiau, bet tuo pačiu išlaikydami nuoširdumą.“

Vienas populiariausių lietuviško repo atstovų Ironvytas šiemet savo gerbėjus žada nustebinti ne viena naujiena.

„Kaip viename kūrinyje surepavau „..feisbuke „pačekink“ juk tikrai aš nemiegu ir netrukus įmesiu kažkokių naujienų..“, tai taip ir yra. Dar rudenį sau pasakiau, kad kiti metai bus mano ir turiu įgyvendinti ne vieną savo svajonę. Pažadėjau sau, kad gerbėjus turiu nudžiuginti bent penkiais vaizdo klipais bei nauju albumu. O aš sau nemeluoju, tad sekite mane ir laukite naujienų,“ – pokalbį užbaigia Ironvytas.

Žmonės.lt

Temos:

Ironvytas Muzika

Naujausi straipsniai