Reperis Drake‘s susirado merginą: sužavėjo 18 metų modelis

Drake'as ir Bella Harris / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-14 16:14
Gali būti, jog vienas iš trokštamiausių šių dienų jaunikių – jau užimtas! Reperis Drakeás vis dažniau pastebimas žavios merginos kompanijoje. Hito „In My Feelings“ atlikėjas susitikinėja su modeliu Bellla Harris.

Drake’as ir gražuolė Bella Harris jau ne kartą patebėti kartu. Šią savaitę pora lankėsi itališkame rstorane, Vašingtone. Pirmadienio vakarą jie atvyko į žvaigždžių pamėgtą vietą ir ten mėgavosi vakariene bei vienas kito kompanija.

Iki pasimatymo Drake’as buvo pastebėtas vietiniame bare besidžiaugiantis artėjančiu romantišku vakaru, na, o vėliau jis atvyko pas Bellą, kuri į restoraną prasmuko pro galinį įėjimą. 18-metė manekenė iki šiol vengia viešumos ir komentuoti savo bei garsaus muzikanto santykius atsisako.

Iki šiol nėra žinoma, kaip susikirto jųdviejų keliai, tačiau reperis su Bella pažįstami daugiau nei du metus. 31-erių atlikėjas, kuris turi mažametį sūnų nuo kitos moters, su Bella pastebėtas 2016 metais per Amerikos muzikos apdovanojimus, tais pačiais metais jie kartu buvo ir per Drake’o „Summer Sixteen“ turą. 

View this post on Instagram

no place I’d rather be 💙

A post shared by Bella B Harris (@bellabharris) on

Primename, kad neseniai buvo aptarinėjamas Drake'o romanas su filmų suaugusiems žvaigžde Sophie Brussaux. Po kelis mėnesius trukusio rėmimo prie sienos Drake'as apie vaiką, gimusį 2017-ųjų spalį, šiais metais prabilo savo kūrinyje „Emotionless“.

Kalbėdamas savo dainoje apie tėvystę Drake‘as buvo atviras: „Neslėpiau savo vaiko nuo pasaulio, slėpiau pasaulį nuo vaiko.“

View this post on Instagram

something musta caught my eye 👀

A post shared by Bella B Harris (@bellabharris) on

Drake‘as išdavė, kad su sūnaus motina Sophie Brussaux jie susitiko vos keletą kartų. Vyras apdainavo sunkumus, kai tavo atžala auga kitoje šalyje.

Atlikėjas kūriniuose anksčiau per dantį patraukdavo savo tėvus, o dabar, kaip pats sako, jam gėda jiems prisipažinti, kaip susiklostė jo gyvenimas.

Pirmiausia tėvystės skandalas kilo po to, kai Drake'o priešu vadinamas reperis pseudonimu „Pusha T“ išleido naują dainą, kurioje skelbė, kad Drake'as yra septynių mėnesių pornožvaigždės S. Brussaux sūnaus Adonis tėvas.

Naujausi straipsniai