Reperio Drake'o gerbėjai šoke – žvaigždė gatvėje išdalijo milijoną JAV dolerių

Drake'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-18 11:15
Kanados reperis Drake‘as (31) įsijautė į Kalėdų senelio ar... net Dievo vaidmenį. Turint galvoje jo naują vaizdo klipo „God's Plan“ (Dievo planas) pavadinimą, metafora ne tokia jau tolima.

Filmuodamas naują vaizdo klipą Majamyje praėjusią savaitę reperis išdalijo milijoną JAV dolerių žmonėms, kad nors kiek pagerintų jų gyvenimo sąlygas.

Klipas prasideda užrašu, kad jo biudžetas – 99 663 190 JAV dolerių. Tačiau visa išleista ne kokioms nors ypatingoms scenoms, o įamžinti Drake'o gestą ir žmonių emocijas.

„The Miami Herald“ skelbia, kad 25 tūkstančių JAV dolerių čekis skirtas mokyklai naujoms uniformoms, 50 tūkstančių išdalyta kaip stipendijos studentams, tiek pat – benamių prieglaudai, 150 tūkstančių skirta 130-iai dovanų kuponams, kurie išdalyti sunkiai besiverčiančioms moterims. Užėjęs į „Sabor Tropical“ prekybos centrą, Drake'as apmokėjo kiekvieno pirkėjo pirkinius ir dar pats padėjo šeimoms prikrauti vežimėlius maisto. Vienai šeimai žvaigždė nupirko automobilį ir šiaip tiesiog dalijo pinigus gatvėje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Olive Oil and Vino...sounds like the party is at his house tonight.

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Buvo suabejojusių tikrumu reperio veiksmų, tačiau jis tik ramiai atsakė, kad su šiuo klipu jis nuveikė svarbiausią darbą savo gyvenime.

Žmonės.lt primena, kad pernai Drake‘as tapo muzikantu, gavusiu daugiausia statulėlių vienu metu per „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremoniją. Tai daugiau statulėlių nei jų pelnė dainininkė Adele 2012 metais – tuomet ji namo išvyko nešina 12 apdovanojimų. Padėkos kalboje reperis pristatė ir savo komandą, nepamiršdamas paminėti tėvo Denniso Grahamo. Judviejų santykiai artimi, tėvas muša būgnus, neseniai pradėjo įrašinėti dainas. Be to, Drake‘o gerbėjai neatsistebi – nepaisant garbaus amžiaus, Dennisas Grahamas yra „Instagram“ žvaigždė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai