Reperiai „SWEED“ kviečia netapti zombiais: pristato dainą „Bijoti saugu“

„SWEED“/Grupės archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-20 10:45
Reperiai Willux – Vilius Alesius ir SJ – Saulius Jeruslanovas grįžta į eterį su nauja daina ir atnaujintu grupės pavadinimu „SWEED“ (ex „Rapeseed“).

Ironijos ir provokacijų savo tekstuose paprastai nevengiantys repo atlikėjai šį kartą rimtai kreipiasi į visus bijančius, nerimaujančius ir pergyvenančius dėl ateities.

„Savo daina norime pasidrąsinti ir patys, o tuo pačiu padrąsinti ir kitus, siųstami žinutę, kad gyventi reikia čia ir dabar, išlaikant garbę ir orumą. Svarbiausia neprarasti žmogiškumo, pagarbos sau bei kitiems ir nepavirsti savanaudiškais zombiais. Rūpinkimės savimi ir kitais bei nepraraskime savo veido“, – sakė grupės nariai.

„Džiaugiuosi, kad šiuo išbandymų laikotarpiu pristatome kūrinį, kuris įkvėps pasitikėti abejonių „besigraužiančius“ žmones. Įrašinėjimo procese taip pat turėjau šiokį tokį iššūkį – sudainuoti „Bijoti saugu“ singlo priedainį, tad gyvenimas tęsiasi ir išbandymus priimame drąsiai“, – pasakojo „SWEED“ grupės narys Saulius.

Kviečiame pasižiūrėti karantino sąlygomis nufilmuoto vaizdo klipo su vaizdais iš ištuštėjusių Vilniaus gatvių ir parduotuvių lentynų.

Naujausi straipsniai