Reperė Iggy Azalea pripažino pasidariusi plastinę nosies operaciją: „Būtų kvaila tai neigti“

Iggy Azalea / „Seventeen“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Reperė Iggy Azalea (25 m.) naujame interviu žurnalui „Seventeen“ patvirtino keletą mėnesių sklandžiusias kalbas, kad ji pas plastikos chirurgą pasigražino savo nosį.

Paklausta apie plastinę nosies operaciją, Iggy Azalea atsakė: „Neneigiu to. Būtų kvaila tai neigti. Nemanau, kad turėtum gėdytis, jeigu savyje kažką pakeitei, būtent todėl aš ir neslepiu to, ką pasikeičiau pati, pavyzdžiui, savo krūtis.“

Balandį per interviu žurnalui „Vogue“ Iggy Azalea patvirtino, kad pasididino krūtinę, nes seniai kompleksavo dėl neproporcingų savo kūno formų.

Iggy Azalea anksčiau ir dabar / „Scanpix“ nuotr.

Nors pati yra pasidariusi kelias plastines operacijas, rugsėjo mėnesio „Seventeen“ numerį papuošusi australė ragino paaugles, kurioms šis žurnalas ir yra skirtas, pirmiau pabandyti susigyventi su savo trūkumais.

„Požiūris į save gali labai pasikeisti per laiką, taigi aš manau, kad labai svarbu palaukti ir tvirtai įsitikinti, kad tai yra teisingas pasirinkimas. Plastinė operacija yra emocionali kelionė. Nelengvas žygdarbis gyventi su savo trūkumais ir priimti save tokią, kokia esi, bet taip pat nelengva ir pasiryžti pakeisti save. Kad ir kaip į tai pažiūrėtum, tai sudėtinga kelionė, – kalbėjo reperė. – Yra tokių dalykų, kurie man manyje nepatiko ir aš juos plastinėmis operacijomis pakeičiau. Bet yra ir kitų dalykų, kuriais nesu patenkinta, bet išmokau tuos trūkumus priimti. Svarbu prisiminti, kad negali pakeisti visko. Niekada nebūsi tobula.“

@seventeen

A photo posted by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Skaitykite daugiau