Renkitės žmoniškai – Rožinis Pudelis įžengė į dar vieną erdvę užkariauti pasaulio

Rožinis Pudelis / Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-03-07 11:33
Rožinis Pudelis, kurio „Facebook“ paskyrą „Mama, žiūrėk, aš – Selebriti“ seka daug smalsuolių, žengė dar vieną žingsnį. Galima sakyti, nėrė į platesnius - pasaulinius – vandenis.

Nuo šiol Rožinį Pudelį galima sekti ir „Instagram'e“. Žinoma, rožinis herojus apie tai pasigyrė:

Jūsų iki šiol nebuvo „Instagram'e“ – šioks toks apsileidimas? Kodėl tik dabar?

Į „Instagram'ą“ atkeliavau paskatintas menininkės Skaistės Semenikės žodžių, jog visas pasaulio veiksmas vyksta ne „Facebook'e“, o būtent „Instagram'e“. Patikrinu – ogi iš tiesų! Dizaineris Juozas sporto salėj dailina tricepsus, Kazėnaitė švyti raudonais bateliais – tik čiupk ir nardyk ten!

Be to, FB puslapį pradėjus sekti visokiems žmonėms keistais vardais iš Bangladešo bei Kinijos, kilo noras jiems šiek tiek įsiteikti – tekstą greta iliustracijos aprašyti bent jau anglų kalba.

Tomas Kauneckas
Tomas Kauneckas

Kuo dalinsitės, ką dėsite ten – ar tai bus „Facebook'o“ postų pakartojimas?

Pasaulio mados, pramogų ir stiliaus renginiai lietuvaičiams nebūna tokie aktualūs, tačiau ne Pudelio būdui perlus į konteinerį mėtyti. Taip pat FB turime ir taip nemažą sekėjų bandą, na, tokiam nišiniam LT atlikėjui kaip Pudelis, ji tikrai nemaža, kilo noras patikrinti, kiek susikviesiu draugų kitokioje erdvėje. Tad geriau vėliau, nei niekada, nors žodžių „niekada“ ir „visada“ aš labai bijau.

Ketinu dėti įrašus apie pasauliui žinomus žmones, kai kurie tikrai dubliuosis su FB įrašais, dar greičiausiai pozuosiu nuogas, bet tam laukiu vasaros, planuoju demonstruoti ir savo ėdalo nuotraukas, kad Gerajam Šeimininkui pasidarytų gėda.

Pasaulis vis kuria ir kitas socialinių tinklų alternatyvas – kuri nors jus domina?

Rožinis Pudelis mėgsta visus socialinius tinklus, nes yra paskalūnas, narcizas ir realiame 4D gyvenime neegzistuoja. Buvau užsiregistravęs „Tinderyje“, tačiau nei viena patelė nenorėjo eiti su manim į pasimatymą, – liūdnos šypsenos ženklą siunčia Pudelis.

Savo įrašais atkreipiate dėmesį į žmonių stiliaus klaidas – ar nepavargote „auklėti“?

Auklėti pavargsta tik tie, kurie neturi pašaukimo. Akivaizdu, jog esu sutvertas pedagogikai ir demagogijai:)) O šiaip, tai būna visko, silpnumo akimirkos tuo ir nuostabios, kad tėra tik akimirkos.

Ką Rožinis Pudelis patartų savo draugei ir draugui įsigyti naujo pavasariui – atsišviežinti juk norisi?

Rožinis Pudelis visiems patartų nusipirkti vitaminų ir įdomius batus, kuriuos sunku derinti – tuomet teks laužyti galvą ir gims įdomesnių derinių, nei įprastai. Arba medžiagos Pudelio FB ir „Instagramui“.

Tomo Kaunecko nuotr.
Tomo Kaunecko nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai