Renkamės vestuvinę suknelę – kodėl balta spalva gali tapti klaida?

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę? / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-24 13:56
Kodėl balta spalva ne visada tinka nuotakoms? Kodėl prieš siuvant suknelę būtina pasimatuoti kiek įmanoma daugiau suknelių modelių? Ką svarbu žinoti renkantis vestuvinę puokštę? Į visus būsimoms jaunosioms svarbius klausimus bus atsakyta šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“, kurioje patirtimi dalinsis mados atstovai iš Lietuvos bei viso pasaulio.

Kaip sumodeliuoti svajonių suknelę

„Visų pirma, pasimatuokite įvairių suknelių (net ir tų, kurios iš pirmo žvilgsnio nesudomino), kad suprastumėte, kokia iškirptė jums tinka: „V“ formos, „laivelio“ formos, o galbūt tiesi? Tada galvokite apie rankoves: jokių rankovių, trumpos rankovės, pusilgės rankovės ar pilnos rankovės? Pasimatuokite sukneles su visais variantais, kad pamatytumėte, su kuriuo iš jų rankos bei veidas atrodo dailiausiai! Paskutinis ir ypač svarbus akcentas – sijonas. Dabar populiariausi trijų medžiagų sijonai. Pirmoje vietoje – tiuliniai, kurie leidžia pasijusti it princesei. Taip pat labai populiarūs yra šifoniniai: tokie sijonai optiškai siaurina klubus, labai dailiai krenta ir įspūdingai atrodo nuotraukose, nes nuotakai judant ar sukantis galima užfiksuoti kiekvieną klostę. Populiariausių trejetuke ir sijonai iš standžių medžiagų: jie atrodo kiek griežčiau, bet ypač moderniai. Tokius sijonus mėgsta stiprios, išskirtinės moterys“, – pasakoja dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, kuri sukneles siuva jau 14 metų.

Kodėl suknelė negali būti visiškai balta

„Baltos spalvos nėra gamtoje, todėl prie veido ji atrodo nenatūraliai – tai ypač išryškėja nuotraukose. Geriau rinkitės pieno baltumo suknelę, nebijokite ir kitų atspalvių“, – baltosios gulbės mitą sugriauna Viktorija Jakučinskaitė. „Vėl darosi madinga žėrėti – nebijokite karoliukais papuošti nėrinio“, – drąsina laidoje „Pasaulis pagal moteris“ kalbintos audinių ekspertės.

Būtinai susitikite su floristu

„Gėlės jūsų rankose kalba už jus, todėl nuotakos puokštę kurkite ypač atsakingai: pagalvokite ne tik apie bendrinę jūsų šventės stilistiką, bet ir apie tai, ką puokšte norite pasakyti, kokiems žmonėms norite tai pasakyti bei būtinai savo įžvalgomis pasidalinkite su floristu. Tikras profesionalas gėles jūsų šventėje panaudos taip, kad įspūdžiai išliks visam gyvenimui“, – niuansus atskleidžia laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė bei prideda, kad labai svarbu ir praktiškos smulkmenos. „Gėlių žiedus būtina surakinti floristine juostele, kad jie išlaikytų drėgmę, o dėliojant kompoziciją būtina naudoti karkasą: taip puokštė išliks tvirta visą vakarą, net kai išmesite ją pamergėms“, – šypsosi laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja.

Kokie audiniai populiariausi ne tarp nuotakų, o tarp jų mamų? Kokios papuošalų bei aksesuarų naujienos karaliauja tarptautinėse mugėse? Prieš kiek laiko patartina pradėti siūtis proginę suknelę? Atsakymai į svarbiausius sezono klausimus šį sekmadienį 10 val. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai