Renkamės liemenėlę: ką vertėtų žinoti mažą krūtinę turinčioms merginoms?

Liemenėlė / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-02 12:55
Žurnaluose vis aptinkate krūvas patarimų merginoms, norinčioms išsirinkti tobulą liemenėlę? Tačiau nejučia pagalvojate – šie pamokymai tinka nebent toms, kurios didžiuojasi C dydžio krūtine...

O ką daryti ir į ką perkant liemenėlę reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu jūsų krūtinės dydis yra kiek subtilesnis, tarkime, B ar netgi A? Pasirodo, net ir mažą krūtinę turinčioms merginoms labai svarbu išsirinkti tobulai tinkančią liemenėlę, kuri ne tik pabrėžtų krūtinės formą, bet ir vizualiai ją padidintų bei leistų kur kas patogiau jaustis.

Tad kitą kartą užsukę į apatinių drabužių parduotuvę ir rinkdamosi liemenėlę turėkite omenyje šiuos tinklalapyje huffingtonpost.com pateiktus patarimus.

Taip, net ir jums reikia gero sutvirtinimo

Klaidingai manoma, kad tvirtesnę liemenėlę derėtų nešioti tik dideles krūtis turinčioms moterims, mat ji neleidžia krūtinei nukarti ir apsaugo nuo nugaros skausmų. Pasirodo, tas pats galioja ir mažakrūtėms – nugaros skausmai jų bet kokiu atveju nekamuos, tačiau pernelyg laisvos liemenėlės nešiojimas gali atsirūgti senatvėje. Juk ir būdamos močiutėmis nenorėtumėte, kad krūtinė pernelyg nutįstų?

Svarbu tinkami išmatavimai

Renkantis tinkamą liemenėlę, svarbiausia atkreipti dėmesį į jos apimtis – šis išmatavimas yra pats svarbiausias. Liemenėlė turi visiškai aptempti jūsų kūną – ji neturėtų būti nė kiek laisva. Geriausia rinktis tokį dydį, kad per nugarą liemenėlę susisegtumėte ties pirma sagtele, tokiu atveju, galėsite susiveržti, kai liemenėlė kiek prasitampys.

Kaip žinoti ar tam tikras dydis jums tobulai tinka? Užsisekite liemenėlę ir rankas pakelkite aukštyn – jei jaučiate, kad keliasi ir liemenėlė, vadinasi, kad ji yra pernelyg laisva.

Nepripraskite prie savo dydžio, dalykai keičiasi

Nemanykite, kad kartą nusipirkusios 34A dydžio liemenėlę, tokį pat dydį pirksite visą gyvenimą. Kaip kintant jūsų svoriui, keičiasi drabužių, taip keičiasi ir liemenėlės dydis. Tad jei pastebėjote, kad tapote kiek apkūnesnė ar jei atsikratėte keletos nereikalingų kilogramų, prieš rinkdamosi tobulai tinkančią liemenėlę, dar kartą pasimatuokite apimtį po krūtine. Specialistai pataria niekuomet nepirkti liemenėlės prieš tai jos tinkamai nepasimatavus ant nuogo kūno.

Liemenėlė su pagalvėlėmis tikrai nėra būtina

Tikriausiai nesumeluosime pasakę, kad mažas krūtines turinčios merginos dažnai renkasi liemenėles su pagalvėlėmis (angl. push-up bra), kurios optiškai padidina ir pakelia krūtinę. Tokios liemenėlės – tikras išsigelbėjimas merginoms, mėgstančioms dideles drabužių iškirptes, mat su tokiomis liemenėlėmis iškirptė kur kas dailiau atrodo.

Vis dėlto tai tik skonio reikalas; jeigu esate patenkinta savo maža krūtine, tokių liemenėlių nešioti tikrai nebūtina.

Derėtų įsigyti kur kas daugiau nei vieną liemenėlę

Daugelis moterų įsigyja vieną ar kelias mėgstamas liemenėles ir nešioja jas keletą mėnesių ar netgi metus. Geriausia turėti bent 7 ar 10 liemenėlių, kad galėtumėte jas kasdien keisti, taip liemenėlės pernelyg greitai nenusidėvės ir išlaikys tobulą savo formą. Specialistai rekomenduoja liemenėlių pernelyg dažnai neskalbti skalbiamojoje mašinoje, mat taip jos greitai gali išsitampyti.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai