Renkamės auskarus: paisyti taisyklių ar jas laužyti?

„Altuzarra“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-16 08:48
Nemažai moterų gali drąsiai išeiti į gatvę be makiažo, tačiau be auskarų jaučiasi tarsi nuogos. Galbūt todėl, kad šie papuošalai yra arčiausiai mūsų veido ir kai kurie yra taip mėgiami, kad tampa neatsiejama įvaizdžio dalimi.

Populiarus teiginys, kad auskarus rinktis geriausia atsižvelgiant į savo veido formą.

Todėl formuojasi tam tikros taisyklės, teigiančios, kad kvadratinė veido forma pailginama dideliais žiedais arba lašo formos auskarais, o trikampis veidas bus idealiai įrėmintas pasirinkus kabančius, į apačią platėjančius trikampio ar apversto pusmėnulio formos auskarus. Jei veidas siauras – labiau tiks apvalūs, masyvesni auskarai. Prie apvalaus veido siūloma derinti nedidelius auskarus, o turinčioms pailgą – galima puoštis kone visų formų ir dydžių auskarais.

Tačiau svarbu ne tik veido forma, bet ir moters figūra. Aukštos ir stambesnio sudėjimo moterys gražiai atrodys su masyvesniais papuošalais, o smulkaus sudėjimo – subtiliais juvelyrų kūriniais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Amžius taip pat diktuoja savo taisykles. Jaunos merginos gali drąsiai rinktis ryškių spalvų bižuteriją, o brandžios moterys gali sumaniai derindamos papuošalus nukreipti dėmesį nuo raukšlių, pigmentinių dėmių. Todėl joms tinka auskarai su perlais, įmantrūs autoriniai juvelyrų darbai, prabangi bižuterija.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Svarbu ir proga, kuriai segatės auskarus. Darbe tiks kuklesni, o vakarui prabangesni, masyvesni.

Vasarą, paplūdimyje gražiai atrodys ryškūs plastikiniai, kriauklėmis ar plunksnomis dekoruoti, žiemą, kai trumpos ir tamsios dienos, derės žvilgantys, spindintys papuošalai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tinkamai parinkus auskarus galima labai gražiai išryškinti akių spalvą. Įvairūs brangakmeniai, pusbrangiai akmenys kartais nublanksta, nes atskleidžia moters akių grožį. O juk papuošalų paskirtis tokia ir yra?

Jei norite išryškinti akių spalvą, atkreipkite dėmesį, kad jei akmuo tokios pat spalvos, kaip ir akys – jo atspalvis turi būti kiek blyškesnis už jūsų akių rainelės spalvą; jei renkatės ryškių spalvų žalius, raudonus, rudus – tegul jie kontrastuoja su jūsų akių spalva.

Šiuolaikinė auskarų mada itin palanki ir trumpaplaukėms. Tvarkinga, berniukiška šukuosena ir ilgi, puošnūs auskarai gali būti idealus pasirinkimas norinčioms derinti minimalizmą su trupučiu prabangos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pasižiūrėkite, kokiais auskarais puoštis siūlo garsiausių mados namų dizaineriai ir kaip auskarus renkasi žinomos moterys. Kai kurios drąsiai laužo taisykles ir atrodo puikiai!

Elaima.lt

Naujausi straipsniai