Renginių organizavimu užsiimanti Saulenė Chlevickaitė į Lietuvą atveža svingo karaliene tituluojamą Alice Fransis

Alicija Fransis / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-15 12:47
Projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvavusi ir renginių organizavimu užsiimanti Saulenė Chlevickaitė, susižavėjusi Anglijos svingo karalienės Alice Fransis balsu, nusprendė Lietuvoje surengti jos koncertą. Saulenė netveria džiaugsmu, kad jai pavyko pasikviesti įstabaus balso savininkę, kuri spalio 26-ąją surengs išskirtinį pasirodymą Vilniaus publikai.

Per kelerius metus buvo smagu pasiklausyti ne tik senosios kartos muzikos žvaigždžių, bet ir šiuolaikiškų, įžymybėmis visame pasaulyje laikomų atlikėjų, tačiau, pasak koncertų organizatorės, kylančios žvaigždės pas mus užsuka retai, nes dažnai per vėlai apsižiūrima, kad grupės, kurią galėjai atvežti tiesiog parašęs laišką su kvietimu, dabar taip lengvai neprisikviesi.

Alice Fransis yra ta atlikėja, kuri per trumpą laiką sužavėjo Angliją originaliai dainuodama svingo, elektrosvingo bei bliuzo dainas.

„Lietuvos žmonės domisi viskuo ir, manau, nebetinka žodžiai „nesupras“, „nežinos“, visi viską žino, o kas nežino, manau, mielai pasidomi“, – sako Saulenė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šis muzikos stilius vis populiarėja ir turi nemažai gerbėjų ne tik Anglijoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl Saulenė įsitikinusi, kad jį reikia pristatyti ir Lietuvai. Čarlstono žvaigždė Alicija Fransis (Vokietija, Anglija, Rumunija, Tanzanija) ir jos puiki komanda, kurioje groja elektroninės muzikos asai „Sir Chul-Min Yoo“ ir „GOLDIE“, nepaliks abejingo nė vieno muzikos mėgėjo! Alicijos Fransis albumas dabar platinamas kaip geriausias pakartotinis leidimas. Dainų bendraautoris ir albumo išleidimo iniciatorius – Nieglas Brosas. Alice džiaugiasi, kad yra pakviesta į Lietuvą, kaip pati sako, „kiekvienas koncertas svetur būna vis kitoks, tikiuosi, Lietuvos žmonėms patiks tai, ką mes darome“.

Alice mėgstamiausi dainininkai – Josephine Beiker, Django Reinhartas, Bily Holidei, Eminemas ir Beyonce Nouls, nes jų kūryboje taip pat skamba trečiojo dešimtmečio džiazas, svingas, čarlstonas, susipynę su hiphopu ir elektro.
Klausant albumo „St. James Ballroom“ ir stebint vaizdo klipą susijungia neįmanomi dalykai – įvyksta muzikinė kelionė laiku. Giliai panirę į triukšmingą trečiąjį dešimtmetį išgyvename juos XXI amžiaus kontekste.

Kartu su Alice Fransis į Vilnių atvažiuoja ryški elektromuzikos pasaulio asmenybė – „Goldie“ ir klavišininkas iš Korėjos „Sir Chul-Min Yoo“.

Šiam pasirodymui Saulenė specialiai vykdo lindihopo šokėjų atranką. Norinčios šokti yra kviečiamos kreiptis į Saulenę Chlevickaitę „Facebook“.

Koncertas vyks spalio 26 d. 19 val. „New York“ klube Vilniuje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama