Renginių organizatorė Rasa Arlauskienė gimtadienio šventę iškėlė sostinės naktiniame klube

Verslininkės Rasos Arlauskienės gimtadienis / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-26 10:21
Renginių organizatorė Rasa Arlauskienė ne vienerius metus sukasi šiame versle, tad tikriausiai surengti vakarėlį jai užtrunka greičiau, nei suskaičiuoti iki dešimt. Šeštadienį sostinės naktiniame klube „Anna Mesha. Butas“ garsi moteris šventė savo gimimo dieną. Tiesa, organizuoti gimtadienio kažkam kitam Rasa net nesiruošė suteikti progos: „Esu be galo reikli, todėl žinau, kad niekas mano gimtadienio už mane geriau nesuplanuos“, – juokėsi ji.

Viešumoje dažnai matomų žmonių gyvenimai neretai tampa daugelio kalbų objektu. Tiesa, dažniausiai tos kalbos – ne itin pozityvios. Į piktus aplinkinių komentarus viena geriausių renginių organizatorių Lietuvoje R. Arlauskienė nekreipia dėmesio: „Tie, kurie rašo komentarus, greičiausiai niekada nebuvo pakviesti į mano vakarėlį, todėl visiškai neaktualu, ką jie apie mane galvoja“, – yra ne kartą sakiusi ji.

Rasa prisipažino, kad iki paskutinės akimirkos ji nežinojo, kiek svečių susirinks į jos šventę sostinės širdyje esančiame naktiniame klube.

„Mano gimtadienis yra nedėkingu laiku. Vasarą visi atostogauja. Tiesa, jo labai aš nesureikšminu. Nesu iš tų žmonių, kurie galvoja tik apie save, dažnai net sakau, kad nereikia jokių gėlių, dovanų. Noriu, kad svečiai tiesiog atsipalaiduotų, smagiai pabūtų.“

R. Arlauskienė visą vasarą įtemptai dirbo, tad visiškai neslėpė, kad vakarėlis iš tiesų jai yra dvigubas. „Pakelsiu tostą ir už savo darbų pabaigą. Dažniausiai laiko atostogoms randu tik sausio mėnesį, todėl iki laisvesnio laiko dar šiek tiek liko,“ – pasakojo moteris.

Rasa dar prieš gimimo dieną prasitarė – yra vienas dalykas, kurio nežino net daugelis renginių organizatorės draugų. Tai – moters amžius. R. Arlauskienė kiekvienais metais tik šypteli išgirdusi klausimą: „Kiek jums metų?“

„Istoriškai susiklostė taip, kad niekada niekas neklausė, kiek man yra. Draugų rate vieni kitų nevarginame tokiais dalykais, nes labai įvairaus amžiaus žmonių jame yra. Visi mėgstame linksmintis, būti didžiulėje gražioje kompanijoje ir to užtenka.“

Be to – labai užimta moteris gimtadienį ne visuomet svenčia. Šiais metais taip jau gavosi, kad sąvąją šventę ji integravo į vieno sostinės naktinių klubų vakarėlį.

Pats įsimintiniausias R. Arlauskienės gimtadienis buvo vienas vienintelis, kai jai, tada mokyklą baigusiai merginai, suėjo 18-lika. Sirgo Rasos mama, ji gulėjo ligoninėje.

„Liūdėjau, nieko neplanavau daryti ir tėtis man sako: „Tavo pilnametystė, kaip čia dabar nešvęsi? Jis viską surengė, o man liepė pasikvieti draugų. Mano tėtis be galo šaunus, labai juo didžiuojuosi. Aštuoniolikos sulaukiau apsupta draugų ir meilės. Nedaugelis turi tokį tėtį, kuris moka pasirūpinti visais ir mažai ir dideliais.“ – atviravo Rasa. Tikriausiai tuomet ji ir suprato, kaip smagu ir gera yra bent kartą per metus pabūti artimų, gerų žmonių draugijoje.

Šeštadienio naktį pasveikinti Rasos į garsiausią sostinės pasilinksminimo vietą skubėjo būrys žmonių. Rasai linkėjimus žėrė ir vienas geriausių jos bičiulių Mantas Petruškevičius. Beje, pastarajam moteris niekuomet negaili komplimentų. Atvyko ir dizaineriai Egidijus Rainys, Ramunė Piekautaitė su vyru Kęstučiu Verslovu, aksesuarų kūrėjas Sigitas Praspaliauskas, Inga Stumbrienė, Žilvinas Grigaitis, odontologas Sergejus Troščenkovas, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, retai viešumoje matomas Marius Gelažnikas ir kiti.

Naujausi straipsniai