Renginių organizatorė R.Barauskaitė ėmėsi naujos veiklos: „Išgirdę mano planus, žmonės išsigąsta“

Petras Daunys ir Rasa Barauskaitė / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-07-18 11:28
Kone žymiausia Lietuvoje renginių organizatorė Rasa Barauskaitė pastaruoju metu išgyvena tikrų pasikeitimų metą. Išsiskyrusi su vyru moteris pakeitė gyvenamąją vietą, o karantinui sustabdžius renginius bei šventes, ėmėsi ieškoti ir naujos veiklos. Atradusi neišpildytą renginių srities nišą, Rasa drąsiai pasinėrė į naujus karjeros planus, kurie neretai aplinkinius gąsdina ar net šokiruoja.

Delfi TV laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ renginių organizatorė, moteriškumo ir elegancijos pavyzdys Rasa Barauskaitė atvėrė duris ne tik į prabangiausių Lietuvos renginių užkulisius, bet ir į savo širdį. Prieš pusmetį iš sostinės į Palangą persikėlusi gyventi Rasa tikina čia atradusi ir įkvėpimą kurti, ir naują šviesą gyvenime.

„Jaučiau didelę trauką jūrai ir šviesesniam, žydresniam gyvenimui. Vilnius karantino metu tapo liūdnas, pilnas, nuobodus, likau visiškai be veiklos, mat renginių verslas praktiškai sužlugo. Norėjosi kažkaip save paguosti, įkvėpti, suteikti kūrybinės galios daryti kažką toliau ir jūra tapo tuo įkvėpimu judėti pirmyn“, – laidoje pasakojo Rasa.

Rasa Barauskaitė / Delfi TV nuotr.
Rasa Barauskaitė / Delfi TV nuotr.

Rasos vardas daugeliui pirmiausiai siejasi su prabanga ir elito vakarėliais. Žinomos moters organizuojamos šventės niekuomet neapsieina be skoningų dekoracijų, įspūdingų gėlių kompozicijų, šampano purslų, nuotaikingos muzikos bei pulko garsių ir stilingų svečių. Jau du dešimtmečius renginių versle besisukanti moteris atvirauja, kad net ir poilsio dienos neretai būna darbingos, todėl itin svarbu susikurti taiką pačiam su savimi.

„Labai svarbu save mylėti ir save tausoti, rūpintis ne tik išore, bet ir vidumi, neleisti sau liūdėti, net kai įvyksta pasaulinė pandemija, darbai sustoja. Atrasti meilės sau receptą nėra lengva, mat tai ilgas darbas, tačiau svarbiausia nusiraminti ir nesipykti su savimi. Kai nesiginčiji pats su savimi, viskas tampa daug lengviau. Manau, jog kuo paprasčiau funkcionuoji, kuo paprasčiau mąstai, tuo viskas paprasčiau tampa ir gyvenime. Žinoma, kai nėra lengva pati save pagaunu besigraužiančią, kad gal ne viską padariau, gal kad galėjau daugiau pasiekti, tačiau yra kaip yra ir manau, kad nieko nekeisčiau“, – atviravo ji.

Renginių organizatorė Rasa Barauskaitė su mylimuoju 94 dainininku Petru Dauniu / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Renginių organizatorė Rasa Barauskaitė su mylimuoju 94 dainininku Petru Dauniu / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Nors karantinas ir pasaulinė COVID-19 pandemija kardinaliai pakeitė pramogų ir renginių pasaulį, Rasa nenukabino nosies ir su didele motyvacija nėrė į naują veiklą. Tiesa, kai kuriuos ši sritis šokiruoja ar net gąsdina, nors tai, kaip sako pati Rasa, yra vienintelis neišvengiamas gyvenimo etapas.

„Visai nesvarbu kur būsiu, tačiau aš ir toliau organizuosiu renginius, tačiau suradau ir kitą nišą, kurią man patinka daryti – laidotuvių planavimas ir organizavimas. Tai labai jautri tema, žmonės būna liūdni, nesusikaupę ir negalintys netgi tinkamai palaidoti savo artimųjų. Aplinkiniai, išgirdę apie mano šią veiklą, neretai išsigąsta, bet mirties nereikia bijoti, mat tai vienintelis dalykas dėl kurio mes galime būti tikri, kad tai įvyks“, – apie naujus projektus pasakojo renginių organizatorė.

Rasa Barauskaitė laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ / Delfi TV nuotr.
Rasa Barauskaitė laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ / Delfi TV nuotr.

Drąsos Rasa nestokoja ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime. Meilei išblėsus žinoma moteris ryžosi nutraukti santuoką ir jau kuris laikas žydi dainininko Petro Daunio glėbyje. Nors daugelį glumina poros amžiaus skirtumas, Rasa atvirauja esanti be galo laiminga ir nekreipianti dėmesio į tai, ką šneka aplinkiniai.

„Pasirinkimai įvyko ne per vieną dieną, kaupiau tą drąsą ir supratusi, kad gyvenimas yra vienas ir jį turiu gyventi dėl savęs ir sau, padariau pasirinkimus, dėl kurių džiaugiuosi. Iš žmonių, kurie mane pažįsta, aš visuomet susilaukiu palaikymo, nes jie žino, kad sprendimus darau ne šiaip sau, o ką galvoja kiti man yra visiškai neįdomu“, – atviravo Rasa.

„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – sekmadieniais, 21:30 val. per Delfi TV.

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama