Renginių organizatorė Kristina Kaikarienė: „Moterys, kurių tikslas – santykiai dėl pinigų, yra pigūs plastikiniai kiniški indai“

Kristina ir Vygintas Kaikariai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-02 14:05
„Kai atsiranda pinigų, pasikeičia statusas, vertėtų atidžiai pažiūrėti ne tik į artimą aplinką, bet ir geriausius draugus", - pasakoja vedybų planuotoja, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė.

„Mūsų šeimai draugystė su verslo partneriu kainavo labai didelę pinigų sumą. Mano vyras, kuris nėra verslininkas, po apgavystės net gėrė raminamuosius, nors yra labai ramaus būdo“, –  pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ sako garsiausia vedybų planuotoja, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė.

Kartu su vyru, plastikos chirurgu Vygintu Kaikariu, Kristina šiais metais žymi 25–erius santuokos metus.

„Jis nebuvo nei pilvotas, nei bagotas. Įsimylėjau paprastą studentą, žmogų, kuris buvo nepaprastai gabus, ir su kuriuo viską kūrėme nuo nulio, kartu“, – pasakoja K. Kaikarienė.

Kristina ir Vygintas Kaikariai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Kristina ir Vygintas Kaikariai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Garsi moteris damas, kurių tikslas – santykiai dėl pinigų, prilygina pigiems kiniškiems plastikiniams indams.

Dainininkė Vilija Kuprevičienė neslepia, kad su vyru yra pasirašiusi povedybinę sutartį, kurią inicijavo sutuoktinis, kad, nutikus bėdai šeimoje, neliktų be nieko, ir būtų finansiškai apsaugota tiek ji, tiek jųdviejų vaikai.

„Viename viešbučių restoranų Žydrojoje pakrantėje dirbęs personalas man pirštu rodė į tą vakarą susirinkusias jaunas moteris ir vardino kiekvienos jų kainą“, – pasakoja žurnalistas, kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas, ne vieną straipsnį skyręs moterims, kurių darbas ir pajamų šaltinis – santykiai.

Visas pašnekovų pasakojimas – laidoje „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą.

Naujausi straipsniai