Rengiatės vakarėliui? Pasinaudokite vakarinio makiažo paslaptimis

Akių makiažas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-30 15:00
Vakarinis makiažas – kitoks nei dieninis. Jis turi itin ilgai išsilaikyti, būtina žinoti, kokias spalvas rinktis, kokias priemones naudoti. Tik žinant visas paslaptis, galėsite pasiekti geriausią rezultatą ir būti gražiausia.

Vakarinis makiažas, nepriklausomai nuo to, kur keliaujate – į kavinę, klubą, restoraną, vestuves ar gimtadienį – turi kuo ilgiau išsilaikyti.

„Vakarinis makiažas, nepriklausomai nuo to, kur keliaujate – į kavinę, klubą, restoraną, vestuves ar gimtadienį – turi kuo ilgiau išsilaikyti. Juk kitaip nei einant į darbą, ruošdamosi kokiai nors progai ar šventei, negalite būti tikros, kiek truks vakaras, gal teks šokti, suprakaituoti, todėl reikia naudotis specialias priemones, kurios sutvirtintų makiažą“, – sako A. Malakauskienė.

Ką būtina žinoti?

  • Pirmiausia švarų ir sausą veidą padenkite makiažo pagrindu, kuris padės tolygiau paskirstyti kreminę pudrą ir kitas kosmetikos priemones.
  • Prieš naudodama šešėlius, akių vokus, taip pat patepkite specialiu pagrindu, kuris neleis šešėliams nubirti ant skruostų ar sukristi į vokų raukšleles.
  • Darantis vakarinį makiažą, būtina suformuoti ir šiek tiek paryškinti antakius, juoda ar kitos norimos spalvos priemone pravesti akių kontūrą, šešėliais pagilinti ir išdidinti akis.
  • Jei lūpas dažote ryškia, sodria spalva, nepamirškite ir lūpų kontūro pieštuko (jei tepsite tik blizgį, jis nebūtinas). Darant kontūrus kiek tamsesnėmis priemonėmis nei dieną – pieštukas taip pat būtinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite nepriekaištingo dieninio makiažo? Pasinaudokite vertingais specialistės patarimais

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nebijokite blizgučių

Vizažo meistrė pabrėžia, kad vakarinis makiažas turi būti ryškesnis nei dieninis, nes sutemus ar patalpose, kur nėra skaisčios saulės šviesos, atrodome 30 proc. blankiau nei dieną.

„Aukso viduriuko reikėtų ieškoti keliaujant į vestuves, kurios vyksta ir dieną, ir naktį, tačiau ir šiuo atveju reikia pasidažyti ryškiau, – sako ji. – Patariu nebijoti blizgučių. Jaukus apšvietimas, dekoracijos – puikus fonas ir jums pasipuošti. Pirkdamos šešėlius su žėrinčiomis detalėmis ar atskirus birius blizgučius, įsigykite ir specialius juos prilaikysiančius pagrindus. Kreminės konsistencijos pagrindo plonai patepkite ant norimos vietos ir priklijuokite blizgučius. Geriausia jais netepti, bet tiesiog prispausti reikiamoje vietoje.

Blizgučių nerekomenduočiau tik vyresnio amžiaus moterims ar turinčioms užkritusius akių vokus. Jei vis tiek norisi žėrėjimo, specialiu blizgiu kontūro pieštuku brėžkite ploną blizgučių liniją prie pat blakstienų.

Visuomet madingai ir prabangiai atrodo šiek tiek švytintis, blizgantis kūnas. Tačiau žvilgias priemones naudokite labai saikingai ir jei blizga drabužiai, odos neblizginkite. Apsivilkusi kuklesniais ramių tonų drabužiais, galite žėrėjimo suteikti dekoltė sričiai. Ypač gražiai atrodo paryškinti raktikaulio iškilumai.“

Derinkite spalvas

Visuomet pirmiau apsirenkite ir tik tada darykitės makiažą, taip matysite, ar pasirinktos spalvos dera tarpusavyje

„Visuomet pirmiau apsirenkite ir tik tada darykitės makiažą, taip matysite, ar pasirinktos spalvos dera tarpusavyje, – sako vizažistė. – Taip pat reikia, kad akių makiažas derėtų prie lūpomis. Jei dažotės rudais, auksiniais šešėliais, tiks raudonas lūpdažis, jei mėlynais – geriau tiks rausvi, rusvi, avietiniai atspalviai, jei žaliais – rinkitės persikinius. Dažydamosi klasikiniais juodais ir pilkais, rudais ir kreminiais šešėlių atspalviais, galite priderinti beveik bet kokios spalvos lūpdažį.“

Graži nuotraukose

Pasitaiko, kad gyvai atrodome puikiai, o štai nuotraukose išvystas rezultatas nuvilia. Vizažo meistrė atskleidžia, kad norint gražiai atrodyti nuotraukose, reikia labai atsargiai elgtis su blizgiomis priemonėmis. „Gražiausiai nuotraukose atrodo matinis veidas. Taip pat pernelyg nenutamsinkite antakių, nes atrodysite labai griežta ar net pyktelėjusi. Blizgiomis priemonėmis nedažykite visos akies, tik voko centrą, kitaip nuotraukose akys neturės jokios formos, bus tiesiog šviečianti ar žėrinti dėmė.

Jei lūpas dažotės ryškia ar tamsia spalva, labai tiksliai apveskite kontūrus ir prieš fotografuojantis, darsyk pasitaisykite – nuotraukose labai ryškia matosi visos klaidelės“, – pastebi profesionalė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vizažistė Olga Vasilevičė: „ Kiekviena moteris nepriekaištingą makiažą gali pasidaryti ir namuose“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai