Paskutinioji Renee Zellweger transformacija – itin vykusi

Renee Zellweger / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-19 18:18
Aktorė Renee Zellweger puikiai žinoma dėl savo transformacijų didžiuosiuose kino ekranuose. Paskutinioji – išties prikaustanti dėmesį. Naujoje dokumentinėje juostoje apie Judy Garland, R. Zellweger kurs pagrindinį vaidmenį. Pribloškia, kaip Renee sugebėjo įsijausti į legendinės aktorės rolę.

Judy Garland, „Ozo šalies burtininko“ žvaigždė, per savo karjerą matė ir šilto, ir šalto. Nepaisant nuolatinio išsekimo ir kovos su nepakeliama šlovės našta – Judy amžiams įsirėžė į kino klasikos gurmanų atmintį, kaip viena garsiausių to meto moterų. 1968 metais bilietų, į Londone vykusius Judy paskutiniuosius pasirodymus, neliko akimirksniu, o tarp jos ir vadybininkų visuomet tvyrojusi įtampa taip ir neišlindo į viešumą.

Būtent apie šiuos šlovės užkulisius, audringas aktorės santuokas, neramų gyvenimą ir kitas paslaptis pasakos naujausias filmas.

Judy Garland portretas – tamsūs, trumpi plaukai ir visuomet tartum nuostabos apimtos dižiulės akys. Štai tokią asmenybę teko įkūnyti Renee Zellweger.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vos pasidalijusi fotografija tiesiai iš filmavimo aikštelės R. Zellweger sulaukė didžiulio gerbėjų visame pasaulyje palaikymo.

Anot jų – moterys būdamos visiškai skirtingos – nuotraukose atrodo beveik identiškos. Štai čia visi laurai atiteko puikiems grimeriams ir aktorės R. Zellweger patirčiai. Judy veido mimiką Renee puikiai pavyko pakartoti.

Dokumentinį filmą režisavo britų režisierius Rupertas Gooldas.

Judy Garland mirė sulaukusi vos 47-erių. Aktorė perdozavo nuskausminamųjų. Jos biografija išties spalvinga, vien jau penkios santuokos ir skirtingos meilės istorijos – vertos didžiųjų kino teatrų ekranų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai