Renata Šakalytė-Jakovleva: „Iki 12 metų galvojau, kad mano tėvas miręs“

Renata Šakalytė-Jakovleva / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-31 14:24
Tėvas negali susitaikyti su tuo, kad jo dukrelę augina svetimas vyras. Tėvas savo dukters nematė pusantro mėnesio. Mergaitės dalybos jau trunka metus: dabar mergaitės mama nori, kad teismas išvis apribotų tėvo bendravimą su dukterimi.

Į tokią situaciją patekęs 37-erių Rimvydas Gricius kreipėsi į laidos „TV Pagalba“ komandą. Istorijos sujaudinta laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva prisipažins, kad ji irgi buvo atsidūrusi dukters, nemačiusios tėvo daugybę metų, vietoje.

Laidos herojus R.Gricius dieną naktį nerimauja, kas bus su jo dukra. Žmona jį paliko prieš metus. Praėjus mėnesiui po skyrybų ji ištekėjo už kito. Rimvydas jaučia, kaip praranda dukterį. Ir dėl visko kaltina buvusią žmoną 35-erių Vilmą Šiaučiūnienę.

„Buvusi žmona man keršija per vaiką. Nuteikinėja dukrą prieš mane ir ši nebenori su manimi bendrauti. Jaučiu, kaip prarandu savo vaiką“, – guosis R.Gricius.

Vilma nori pasiekti savo: kad teismas uždraustų tėvo pasimatymus su dukra. „Anksčiau jam dukters nereikėjo, net pripažinti nenorėjo. Aš sukūriau kitą šeimą, turiu kitą vyrą. Tegu jis mane ir mano dukrą palieka ramybėje“, – aiškins V.Šiaučiūnienė.

Tai išgirdusi laidos vedėja R.Šakalytė-Jakovleva pasidalins savo skaudžia patirtimi. „Mano mama irgi slėpė nuo manęs tėvą. Iki 12 metų galvojau, kad mano tėvas tiesiog miręs, kol vieną dieną nesutikau jo. Mielos mamos, nedarykite tokios klaidos, nenuteikinėkite savo vaikų. Leiskite savo vaikams turėti ir mamą, ir tėtį“, – į visus kreipsis laidos vedėja.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai