Renata Norvilė pravirko eterio metu

Renata Norvilė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-26 13:13
Projekte „Lietuvos balsas“ žiūrovai išvys išskirtinės džiazo atlikėjos iš Olandijos Rugilės Daujotaitės ir būsimos muzikos pedagogės Deimantės Brazdeikytės pasirodymą. Merginų atlikta daina „Laisvė“ prikaustė salėje sėdėjusią publiką ir mokytojus, o jautrus pasirodymas pravirkdė net Renatą Norvilę.

„Nuo pirmų akordų mane prikaustė ši trapi būtybė, kuri mane užbūrė balsu, judesiu, išvaizda“, – susijaudinusi sakė mokytoja.

Deivis Norvilas antrino savo žmonai: „Ne kiekvieną dieną tenka išgirsti tokio aukšto lygio vokalistę.“

Net solidusis Aleksandras Ivanauskas-Fara buvo pakerėtas meistrišku dalyvių pasirodymu. „Ringo viduryje Rugilė šypsojosi ir savo didelėmis akimis žiūrėjo į mane. Ir to jau pakako užburti visus“, –  po Dvikovos sakė estrados legenda.

Rūta Ščiogolevaitė neatsiliko nuo kolegų ir pagyrų negailėjo visam pasirodymui. Dvikovos metu ji naujai atrado ir nuostabų Deimantės balsą: „Jis deimantinis. Klausyčiau ir klausyčiau. Prašau jo neapleisti. Toks balsas turi džiuginti ausis.“ Tačiau moteris įvardijo vieną atlikėjos trūkumą – tai buvo partnerė. Anot scenos profesionalės, Rugilė buvo absoliutus laisvės įsikūnijimas.

„Ji tiko šiai dainai tobulai. Tiek balsas, tiek įvaizdis, tiek asmenybė. Tavyje buvo tiek daug visko, jog kai tu pradėjai dainuoti, aš nespėjau tų skonių ragauti“, – savo įspūdžiais dalinosi Rūta.

Ar merginų mokytojo D. Montvydo nuomonė sutaps su prieš tai išsakytomis? Kuriai dalyvei jis išsaugos vietą komandoje? Ar įvyks vagystė? Visa tai jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai